MojAndroid

Je skvelé, keď môžete mať prepojené a synchronizované súbory medzi smartfónom, počítačom, televízorom a inými zariadeniami. Nedávno však nastal veľmi zvláštny problém pri synchronizácii a Google bol nútený zrušiť kompletné prepojenie služby Android TV a Fotky Google.

Najprv to mala byť chyba výrobcu televízora

Na chybu, kvôli ktorej musel zasiahnuť do deja aj Google sám, upozornil používateľ @prashanth na sociálnej sieti Twitter. Dával si dokopy svoj nový inteligentný televízor, keď sa mu naskytol naozaj nečakaný pohľad. Pri prepájaní účtu s ním sa mu v zozname objavili desiatky neznámych účtov.

A čo viac, pri každom z nich bola zobrazená aj profilová fotka. Vo svojom tweete označil Prashanth aj Google. Tí mu odkázali, aby kontaktoval výrobcu televízora. Podľa nich bol na chybe práve on. No tu sa príbeh ešte nekončí.

Google bol nútený zrušiť celé prepojenie

Prashanth síce nekontaktoval výrobcu, no vyskúšal zopakovať podobný scenár s manželkiným účtom. Keď to potom vyskúšal so Xiaomi Mi Box 3, v zozname účtov boli už len tie jeho. Každopádne keď sa ohlásil používateľ Aarjith s tým, že má rovnaký problém, Google bol nútený zrušiť prepojenie služieb Android TV a Fotky Google.

Kvôli chybe, ktorú hlásili hneď niekoľkí používatelia Google radšej vypol Fotky Google na všetkých Android TV
Kvôli chybe, ktorú hlásili hneď niekoľkí používatelia Google radšej vypol Fotky Google na všetkých Android TV

V tomto prípade nejde o nič drastické. Samozrejme, už takáto chyba nie je prípustná, našťastie neunikli žiadne súkromné fotky účtov alebo heslá. Každopádne vás budeme informovať o tom, keď Google chybu opraví a Android TV bude opäť prepojené s Fotkami Google.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Fotky vyfarbia čierno-biele zábery + ďalšie novinky | Google I/O 2018
Náš tip
Ako zdieľať všetky vaše fotografie s konkrétnou osobou cez Google Fotky | NÁVOD

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+