MojAndroid

Nedávno sme vám priniesli výber aplikácií, ktoré môžete oceniť pri spolužití s partnerom. Okrem iného sme spomenuli aj Fotky Google a funkciu zdieľanej knižnice. Pomocou tej je možné zdieľať s konkrétnou osobou všetky vaše fotografie, čo v partnerskom živote môže byť skutočne užitočné. Teraz vám prinášame detailnejší návod, pomocou ktorého môžete všetky vaše fotografie zdieľať aj s vašou polovičkou.

  1. Funkciu nájdete v aplikácii Fotky Google po vysunutí ľavého bočného menu. Pokiaľ ste ešte s nikým vašu knižnicu nezdieľali, budete tu mať riadok s nápisom Zdieľajte svoju knižnicu. 
  2. Po kliknutí na túto možnosť sa zobrazí modrá uvítacia obrazovka. Kliknite na tlačidlo a presuňte sa na ďalší krok. 
  3. Tu môžete vykonať najdôležitejšie nastavenie, ktorým je označenie dátumu, odkedy sa majú fotografie zdieľať s vašim najbližším. Túto funkciu môžete využiť napríklad tak, aby ste zabránili vašej polovičke vidieť spoločné fotografie s bývalým partnerom. Ide o užitočnú pomôcku, ktorú možno naozaj oceníte. 
  4. Následne sa zobrazí sumarizácia vašich nastavení spolu s osobou, s ktorou chcete fotografie zdieľať. Ak ste s nastaveniami spokojní, kliknite na možnosť Odoslať pozvánku a vybranej osobe bude odoslaná pozvánka, pomocou ktorej môže získať prístup ku všetkým vašim fotografiám. 
  5. A to je všetko. Kým druhá osoba príjme pozvánku, v menu aplikácie Fotky Google uvidíte miesto pôvodnej možnosti Zdieľať knižnicu riadok s novým nápisom Pozvánka bola odoslaná. Ide o skutočne jednoduchý a efektívny spôsob, ako predísť siahodlhému posielaniu fotografií zo spoločných výletov a zážitkov. Takto bude mať váš partner prístup ku všetkým fotografiám, ktoré ste vytvorili a môže ich podľa uváženia použiť, alebo si ich iba prezerať.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
18.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+