MojAndroid

Svetoznáme Google Mapy sú obľúbenou aplikáciou aj pre slovenských používateľov. Teraz prichádza možnosť výpočtu trasy podľa MHD. Aktuálne je nová funkcionalita dostupná pre používateľov v Bratislave a v Košiciach.

Náš tip
Google mapy prinášajú v novej verzii vylepšený dizajn
Náš tip
Google Mapy v novom update prezradia, koľko si počkáte v reštaurácii

Google Mapy a MHD

Aplikácia ešte môže obsahovať nejaké tie “muchy,” nám však fungovala spoľahlivo v prepojeniach na MHD či prípadných prestupoch. K dispozícii je tiež možnosť preferovať autobusovú dopravu, vlak či električku. Môžete si tiež zvoliť spojenie s minimálnym peším presunom alebo trasu s prestupmi medzi určitými zastávkami. Samotné grafické spracovanie je jednoduché a prepojené s mapou. Algoritmus spojenia je veľmi podobný aplikácii imhd.sk.

Náš tip
Google Mapy integrujú vo vyhľadávaní spojov uz aj službu BlaBlaCar

Spojenie MHD tak môžete prostredníctvom máp od spoločnosti Google využívať na Slovensku. Funguje vám MHD spojenie prostredníctvom tejto aplikácie aj v iných mestách? Využívali by ste túto službu pri používaní MHD? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
11.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+