MojAndroid

Mobilné aplikácie môžu uľahčiť viacero činností, či už ide o prácu, cestovanie, športovanie, sociálnu interakciu alebo rôzne koníčky. Pre ľudí býva koníčkom aj obyčajné varenie v domácnosti. Pre iných môže byť aj pracovnou činnosťou alebo len každodennou rutinou. V následujúcom článku si povieme pár tipov na Android aplikácie, ktoré vám uľahčia varenie alebo vás k nemu inšpirujú. Tieto tipy opäť pochádzajú z vašej strany.

Allrecipes Dinner Spinner

Aj napriek tomu, že v Google Play nájdeme extrémne množstvo aplikácií na túto tématiku, mnohé z nich sú aj menej známe, no za to ponúknu mnoho dobrých veci. Podobným prípadom je aj Allrecipes Dinner Spinner, ktorá prináša tipy pre rôzne typy jedál. Drvivá väčšina z nich je pritom určená hlavne na večeru. Či už ide o drobnú pochutinu alebo chod pre celú rodinu, určite si vyberiete, pretože sa tu nachádzajú hneď milióny receptov rôzneho druhu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

KptnCook – recipes and healthy cooking

Ďalšia aplikácia dnešného zoznamu je viac určená pre tých, ktorí za zaujímajú o zdravý spôsob stravovania. Mnohé z uvádzaných jedál je možné pripraviť už do tridsiatich minút. Stojí za zmienku spomenúť, že appka dostala v roku 2018 ocenenie od redakcie Google Play za dizajn a nainštalovalo si ju už cez 1 milión používateľov. Musíme aj sami potvrdiť, že aplikácia vyzerá na pohľad skutočne úžasne a korešponduje s moderným a pohľadným dizajnovým jazykom samotného Androidu.

Verzia: 5.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Yummly Recipes & Shopping List

Yummly je inteligentnou aplikáciou pre každého domáceho šéfkuchára. Okrem odporúčaní na to, čo navariť, vám aplikácia dá aj typy na vylepšenia vášho varenia, niekoľko užitočných videí a nástrojov, ktoré vám vo všeobecnosti pomôžu s varením. Reč je o extrémne populárnej aplikácii a značí tomu aj cez 100 000 kladných hodnotení v samotnom Obchode Play. Appka ponúkne milovníkom jedla cez 2 milióny receptov.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pinterest

Na záver ste nám odporúčali do piatkového zoznamu aplikácií pre varenie zaradiť aj Pinterest. Ide o sociálnu sieť, na ktorej vo všeobecnosti môžu ľudia zdieľať svoje záujmy, medzi ktoré môže samozrejme patriť aj varenie. Na Pintereste je možné zdieľať obrázky a recepty s ostatnými členmi komunity a poradiť ostatným s tým, ako navariť večeru pre rodinu, frajerku či kamarátov čo najlepším možným spôsobom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie zaujímavé výbery aplikácií:

23.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+