MojAndroid

Spoločnosť vivo predstavila svoj najnovší produkt – vivo TWS Air Pro, ktorý predstavuje ich vstup na trh TWS slúchadiel s aktívnym potlačením hluku(ANC). Informáciu priniesol portál GSMArena.

Ľahké slúchadlá s podporou ANC

Slúchadlá okamžite záujmu svojou hmotnosťou. Vážia len 4 gramy. O zvukový výstup sa stará 14,2 milimetrová akustická jednotka prstencovej membrány. Jednou z prednosti je dostupnosť viacerých prednastavených zvukových režimov. Medzi nimi nájde používateľ aj režim Space, ktorý zahŕňa možnosti divadla, koncertnej sály a nahrávacieho štúdia s technológiou 3D panoramatického zvuku.

vivo TWS Air Pro
vivo TWS Air Pro | Zdroj: GSMArena.com

Zariadenie je tiež vyladené systémom DeepX Stereo 3, ktorý zaisťuje silné basy, čistý hlas a výšky. O spojenie so smartfónom sa stará technológia Bluetooth 5.3 a slúchadlá sa môžu pripojiť až k dvom zariadeniam súčasne. Hlavnou prednosťou je však podľa výrobcu funkcia aktívneho potlačenia hluku (ANC) s podporou AI, ktorá dokáže potlačiť až 70 % okolitého hluku.

Celková výdrž 30 hodín a nízka cena

Slúchadlá dokážu zistiť stav nosenia používateľa pomocou detekcie zvukových vĺn a podľa toho prispôsobiť režim redukcie hluku na základe zmien vo vonkajšom prostredí. Nízka latencia 88 milisekúnd poteší hlavne herných nadšencov. Nechýba ani podpora audio kódekov AAC a SBC. Samozrejmosťou je rýchle spustenie hlasového asistenta.

vivo TWS Air Pro
Na výber je čierna a biela farba tela | Zdroj: GSMArena.com

Slúchadlá by tiež mali odolať prachu a dažďu vďaka certifikácii IP54. Na jedno nabitie môže jedno slúchadlo poskytnúť až 6 hodín popočúvania hudby aktívneho potlačenia hluku(ANC) a celková výdrž batérie dosahuje až 30 hodín. Slúchadlá vivo TWS Air Pro sa už predávajú v čiernej a bielej farbe v oficiálnom obchode výrobcu za cenu v prepočte 40 eur.

Náš tip
TIP na zariadenie: Toto je parádna centrála pre vašu inteligentnú domácnosť

 

3.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+