MojAndroid

Plánujete si vytvoriť svoju vlastnú inteligentnú domácnosť? Ak áno, určite budete potrebovať nejaký poriadny hub. Druhá generácia Google Nest Hub je ideálnou centrálou pre vašu súčasnú alebo plánovanú inteligentnú domácnosť Google Home. Nestojí pritom ani veľa a ponúka množstvo zaujímavých vlastností.

Google Nest Hub druhej generácie je skvelou smart home centrálou

Google Home môžete používať nielen na platforme Android, ale aj na iOS. Google Nest Hub druhej generácie vám umožní prepojiť vašu elektroniku v inteligentnej domácnosti. Ovládať ju môžete hlasovými príkazmi pomocou tejto centrály. Tá disponuje veľkým 7-palcovým displejom, na ktorom možno aj sledovať videá, a taktiež aj vstavaným reproduktorom s prekvapivo dobrou kvalitou. Mal by postačiť väčšine používateľov aj na posluch hudby z vašej obľúbenej streamovacej platformy, ako napríklad Spotify, YouTube Music či Apple Music.

google nest hub 2nd gen
Google Nest Hub (druhá generácia) – tmavé farebné prevedenie | Zdroj: Heureka.sk

Ide o štýlový prídavok do vašej domácnosti, ktorý môže slúžiť aj ako smart zobrazovač fotografií či meteostanica. Má v sebe implementovaný senzor teploty. Disponuje azda všetkými základnými smart funkcionalitami, ktoré by ste od inteligentného asistenta Google očakávali. Na obrazovke vám táto vecička zobrazí aktuálne dáta z pripojených zariadení, vrátane rozličných senzorov, bezpečnostných kamier, termostatov či svietidiel. Ak by ste si priali mať viac súkromia, zariadeniu nechýba fyzický vypínač mikrofónu na jeho zadnej strane. Google Nest Hub je k dispozícii so svetlým alebo tmavým prevedením reproduktoru.

Náš tip
Súťaž | MôjAndroid oslavuje 13 rokov, vyhrajte skvelé smart ceny
3.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+