MojAndroid

Všetkých našich operátorov sme sa opýtali, aké vianočné benefity u nich zákazníci dostanú. V tomto článku nájdete kompletné vianočné ponuky pre rok 2020 všetkých štyroch operátorov.

Časti článku:

Tesco mobile

Noví zákazníci operátora sa môžu tešiť na vianočný bonus vo forme dvojnásobného kreditu k SIM karte Bodka. Ponuka platí od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 s kupónom z mobilnej aplikácie Tesco Clubcard.

„Dvojnásobné benefity sú v Tesco mobile už tradíciou, a tak zákazníkom pod stromček prinášame ďalší dvojnásobok – tentoraz dvojnásobok úvodného kreditu. K SIM karte Bodka s kreditom 3,90 eura ho získajú vo forme bonusových Clubcard bodov, ktoré si môžu premeniť na ďalších 3,90 eura kreditu navyše. Veríme, že spolu s cenou volaní iba 3,9 centa za minútu do všetkých sietí a našimi dátovými benefitmi zákazníkom aj takto pomôžeme udržiavať kontakt s blízkymi, ktorý nám v tomto období všetkým tak chýba,“

Ján Semotán, generálny manažér Tesco mobile SK/CZ

Dvojnásobný kredit funguje po boku ďalšieho benefitu – dvojnásobku dát, ktorý operátor odštartoval v septembri.

Ako získať vianočný bonus?

Zákazník v mobilnej aplikácii Tesco Clubcard nájde špeciálny kupón, ktorý si môže uplatniť pri kúpe SIM karty Bodka od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 v predajniach Tesco. Kupón je potrebné naskenovať v nákupe spolu so SIM kartou a zákazníckou kartou Clubcard.

Vďaka kupónu zákazník získa extra 195 Clubcard bodov, ktoré majú hodnotu 1,95 eura a za ktoré si neskôr môže cez službu Dobitie z Clubcard navýšiť kredit o sumu 3,90 eura. Okrem úvodného kreditu 3,90 eura na samotnej SIM karte tak zákazník získava aj ďalších 3,90 eura kreditu navyše.

4ka

Operátor 4ka hovorí, že zákazníci nemusia čakať na Vianoce, prípadne na žiadnu špeciálnu vianočnú ponuku. Operátor sa snaží zákazníkom počas celého roka prinášať výhodné paušály a služby, z ktorých sa môžu tešiť celoročne.

Vianočná ponuka O2

Svoju tohtoročnú vianočnú ponuku zverejnil aj tretí slovenský operátor – O2. Novinky budú dostupné už od 10. novembra 2020.

Noví aj existujúci zákazníci O2 SMART Paušálov môžu od 10. novembra získať zariadenia pre vybavenie domácnosti za bonusovú cenu. Ide o robotický vysávač Xiaomi, smart TV Samsung, či tablet Lenovo Yoga. S využitím Extra vianočného bonusu si môžu cenu jedného zo zariadení znížiť až do výšky 240 eur.

Okrem týchto zariadení si zákazníci môžu uplatniť vianočný bonus aj na nákup notebooku Acer Aspire 3 A315 v štandardnej cene 360 €.

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro s podporou hlasového ovládania je dostupný v cene 300 €, z ktorej si môžete uplatniť bonusy.

Televízor Samsung UE50TU8502UXXH a UE55TU8502UXXH v čiernom farebnom prevedení s veľkosťou obrazovky 50 alebo 55 palcov bude dostupný za 540, resp. 600 € pred uplatnením bonusov.

Multifunkčný tablet Lenovo Yoga Smart Tab bude dostupný za 240 € pred uplatnením bonusov.

Zariadenia s vianočným bonusom si môžete zakúpiť od 10.11.2020 do 31.1.2021 alebo do vypredania zásob.

Prehľad extra dotácií na vybrané zariadenia

O2 SMART Paušál Bonus na zariadenie k programu Vianočný bonus
Modrý 60  eur 60 eur
Strieborný 72 eur 60 eur
Zlatý 120 eur 120 eur
Titánový 180 eur 120 eur
Platinový 300 eur 240 eur
Diamantový 360 eur 240 eur

Internet na doma za polovicu

O2 okrem vianočného bonusu od 10. novembra prináša aj výhodnejšie ponuky na bezdrôtový pevný internet.

Všetci noví zákazníci, ktorí si objednajú službu O2 Internet na doma od 10. novembra do 31. januára 2021, môžu získať výhodnejšiu cenu Strieborného a Zlatého tarifu s 50% zľavou platnou až do konca školského roka (do 30. júna 2021).

Strieborný Internet na doma tak získajú výhodnejšie len za 10 eur mesačne a Zlatý Internet na doma len za 15 eur mesačne s uplatnením digitálneho bonusu.

K zlatému Internetu na doma navyše O2 pribalí aj Modrú O2 TV s vyše 30 TV stanicami.

3 nové aplikácie v O2 SMART Paušáloch

Od 10. novembra O2 rozširuje výber aplikácií v rámci O2 SMART Paušálov. Po roku pribudnú 2 prémiové a jedna štandardná aplikácia.

 • Microsoft 365 Personal – licencia na jedno zariadenie
 • Prístup k predplatnému obsahu magazínu Refresher.sk vo verzii Štandard
 • Aplikácia Pokec.sk – 10 GB mesačne na jej používanie.

Vianočná ponuka Telekom

Telekom je po Orangei druhým slovenským operátorom, ktorý nám predstavil svoju vianočnú ponuku pre rok 2020. Prezentácia prebehla online. Začalo to zosumarizovaním noviniek, ktoré operátor predstavil v prebiehajúcom roku. Nezabudol spomenúť Predplatenku, nové paušály a novú platformu Enter.

Telekom

Vianočná kampaň Telekomu štartuje vo štvrtok, 29. októbra. Na výber budú osvedčené dvojičky v novej kombinácii, veľa hardvéru, extra dáta, balíčky i darčeky pre všetkých.

Darčeky pre všetkých

Každý zákazník Telekomu dostane jeden z darčekov podľa vlastného výberu. V prvých dvoch prípadoch ide o predplatné online služieb, tretím je videopožičovňa:

 • HBO GO na 30 dní zadarmo (aktivovať službu je nutné do konca roka 2020)
 • Deezer na 60 dní zadarmo (aktivovať službu je nutné do konca roka 2020)
 • Videopožičovňa pre zákazníkov Magio Go, Magio TV a Magio Go Benefit (od 1.11. do 31.12.2020)

Telekom darcek pre kazdeho

Výhody pre verných zákazníkov

Novinkou vianočnej ponuky bude lepší cenník hardvéru pre našich verných zákazníkov. Táto akcia bude platiť od 29. októbra 2020 pre všetkých zákazníkov s novými Telekom paušálmi, ÁNO, Happy, Bez záväzkov, Mobilným internetom či pevnými službami, ktoré si zákazník predlžuje.

Telekom

Vďaka vernosti získa zákazník zľavu na hardvér až do výšky 30 €. Ako verného zákazníka v tomto prípade chápeme zákazníka, ktorý už je v Telekome. Bez ohľadu na to, ako dlho je zákazníkom.

Ponuka hardvéru Vianoce 2020

Operátor sa pochválil, že bol na Slovensku prvým, ktorý ponúkol dvojičky zariadení. Tie pokračujú aj tento rok. V ponuke pribudne 4K smart TV od Samsungu v kombinácii so smartfónom Samsung Galaxy A20e len za 4 centy. Pre tých, ktorí sa rozhodnú len pre ponuku smartfónov, si Telekom pripravil kombináciu

Telekom ponuka vianoce 2020

Pre zákazníkov mobilných aj fixných služieb si operátor pripravil zaujímavý hardvér. K dispozícii bude 4K smart televízor Philips s uhlopriečkou 65″, Sony PlayStation 4 Pro 1 TB s hrou FIFA 21 a notebook Huawei MateBook 13 s myšou ako darčekom. Zákazníci pevných služieb si budú môcť okrem vyššie spomenutého hardvéru zakúpiť aj notebook Asus Vivobook 14 s batohom ako darčekom a Huawei Freebuds 3i.

Neobmedzené dáta pre nové paušály v Magenta

Ak zákazník Telekomu prejde na jeden z nových paušálov, získa neobmedzený HD balíček. To znamená, že získa nekonečné dáta maximálnou rýchlosťou 10 Mbit/s na 3 mesiace zadarmo. Podmienkou je, aby bol zákazník v Magente. Aktivácia HD balíčka bude možná cez aplikáciu Telekomu.

Novinky v Predplatenke a súťaž o Samsung Galaxy S20

Od 2.11. do 30.11. môžu zákazníci využiť benefit dvojnásobného kreditu, ktorý získajú po prvom dobití karty ľubovoľnou sumou v tomto období. Ak si zákazník aktivuje jeden z dátových balíkov v rámci predplatenky v období od 2.11 do 31.12.2020, bude automatický získavať extra 1 GB dát každých 30 dní. Aj po novom roku, ak bude balík stále aktívny. Neminuté dáta sa prenášajú do ďalšieho mesiaca, vrátane extra GB.

Telekom predplatenka

Od 2.11. do 31.12. tiež súťaž o 8x Samsung Galaxy S20. Žrebovanie prebehne každý týždeň a súťaž je určená pre nových zákazníkov Predplatenky, ktorí si ju kúpia cez internet.

B2B ponuka

Špeciálne pre B2B zákazníkov pripravil Telekom tablet Microsoft Surface, ktorý si možno zobrať k Biznis paušálom, BiznisNetu alebo Magio TV. Navyše k nemu dostanú zákazníci aj Office 365 na pol roka zadarmo.

Magio internet s TV zdarma

Aby mohli mať zákazníci TV stále so sebou, ak využívajú Magio internet, tak im Telekom ponúkne možnosť využívať Magio Go Benefit ako darček. Stačí, ak si v čase od 29.10.2020 do 31.1.2021 aktivujú alebo predĺžia zmluvu na Magio internet a potom budú môcť celé dva roky využívať mobilnú TV zdarma. Takto môžu sledovať v mobile alebo tablete 10 slovenských kanálov, 7-dňový archív a veľa filmov a seriálov (+ dokumenty BBC Earth a Ťuki TV rozprávky).

Vianočná ponuka Orange

Ako už býva zvykom, Orange sa vo svojej prezentácii pochválil tým, že má najväčšiu sieť a najväčšie pokrytie. 4G sieťou už pokrýva 98 % obyvateľstva Slovenska. Zákazníci v priebehu posledných dvoch rokov míňajú viac dát a aj telefonujú viac, avšak v priemere platia menej. Generálny riaditeľ operátora, Federico Colom, hneď na začiatku spomenul tému 5G, ktorej sa bude Orange v najbližších rokoch intenzívne venovať.

5G sieť Orangeu už v apríli 2021

Svoju 5G sieť už má 4ka v Banskej Bystrici a O2 v Bratislave. V hlavnom meste pribudne v apríli budúceho roka aj 5G sieť od Orangeu. Nepôjde o pokrytie celého mesta, začne to určitými oblasťami. Ktoré to budú, zatiaľ operátor nepovedal. 5G sieť bude budovaná v spolupráci so spoločnosťou Nokia a Orange bude využívať frekvenciu 3,5 GHz.

Maximálna teoretická rýchlosť bude približne 2 Gpbs, avšak reálne počítame s rýchlosťou približne 800 Kbps. Keďže prebieha súťaž o 5G frekvencie, viac informácií Orange poskytnúť nemôže. Operátor tiež pripomína, že siete 4G a 5G budú spolu kooperovať.

Orange 5G

Čo sa týka zariadení s podporou 5G, v ponuke budú pravidelne pribúdať ďalšie v závislosti od toho, aké modely budú výrobcovia predstavovať. V rámci plánov ohľadom pokrytia 5G sieťou budú po Bratislave nasledovať najskôr krajské mestá a potom sa bude sieť rozširovať ďalej.

Vianočná ponuka 2020

 • Vylepšené paušály Go s dátami navyše a ďalšími benefitmi – Nonstop balík zadarmo a prenos dát do ďalšieho mesiaca
 • Skutočne nekonečný paušál s neobmedzenými hovormi, správami aj dátami
 • Dvojnásobok dát na 6 mesiacov, s balíkom Love až na 24 mesiacov pre všetkých zákazníkov v skupine Navzájom zadarmo
 • Zvýhodnená ponuka dvojičiek zariadení – k paušálu Go so zariadením druhé zariadenie bez viazanosti len za 1 €
 • Bonus až do výšky 100 € na vybrané zariadenia z bohatej ponuky s balíkom služieb Love
 • HBO k smart TV ako darček
 • Vianočné výhody aj pre podnikateľov a firmy

Orange Vianoce 2020

Paušály zostávajú s rovnakým názvom, avšak ponúkajú rôzne vylepšenia. Tie sa týkajú najmä dát, ktorých je viac v každom paušále. Od paušálu v hodnote 20 eur zákazník dostáva aj neobmedzené dáta pre četovacie aplikácie, sociálne siete, video alebo všetky spolu. Nová ponuka paušálov vyzerá nasledovne:

Hlasový paušál Go 15 € Go 20 € Go 30 € Go 40 € Go 65 €
 Volania 200 minút Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené
 SMS / MMS 100 SMS Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené
 Objem dát 500 MB 2 GB 10 GB 20 GB Neobmedzené (FUP 1000 GB)
Benefity Prenos dát

 

 

+500 MB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Chat

Prenos dát

 

+ 2 GB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Sociálne siete

Prenos dát

 

+ 10 GB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Video

Prenos dát

 

+ 20 GB s balíkom Love

Všetky Nonstop dátové balíky

Prenos dát

 

+ 1000 GB s balíkom Love

 Cena 15 € 20 € 30 € 40 € 65 €

Aktuálni zákazníci nemusia nič robiť. Prechod na novú ponuku bude automatický a prebehne v závislosti od konkrétneho fakturačného obdobia zákazníka. Neobmedzené dáta na balíky aplikácií dostanú zákazníci už 23. októbra. Všetci o tom budú automaticky informovaní. Orange tiež zdôraznil, že v rámci všetkých paušálov nie je maximálna rýchlosť dátovania nijako obmedzená.

Nespotrebované dáta sa prenesú

Pri paušáloch Go 15 €, Go 20 €, Go 30 € a Go 40 € majú zákazníci možnosť preniesť si nespotrebované dáta do ďalšieho fakturačného obdobia a pri všetkých paušáloch sú hovory a SMS/MMS správy nielen v rámci Slovenska, ale aj celej Európskej únie, USA a Kanady.

„Našim zákazníkom chceme dať možnosť vybrať si spôsob, ako byť bližšie k tomu, čo je pre ich život podstatné. Prostredníctvom vylepšených paušálov Go, do ktorých sme automaticky pridali dáta, môžu byť v neustálom kontakte s tými, na ktorých im záleží. Už  sa  viac skutočne nemusia limitovať v tom, koľko správ, videí alebo fotiek im pošlú. Odteraz môžu byť s nimi v spojení vždy, keď si na nich spomenú, nech sa nachádzajú kdekoľvek, nielen vo Wi-Fi pokrytí a nielen cez Vianoce. Ssme radi, že takto nezištne môžeme obdarovať vyše 600 000 našich zákazníkov, ktorí využívajú paušály Go a spraviť tak ich svet ešte krajším.“

Martin Hromkovič, riaditeľ úseku marketingu a značky pre rezidenčných zákazníkov spoločnosti Orange

Ponuka hardvéru

Orange do svojej ponuky pridáva obľúbené dvojičky. Pri výbere zariadení spolupracoval so spoločnosťami Samsung a Huawei. V ponuke bude smartfón s hodinkami za euro, nebude chýbať ani notebook a televízor. Získať môžete napríklad:

 • Samsung Galaxy A71 + Samsung Galaxy A21s
 • Huawei P30 Lite + Huawei Watch Fit
 • Huawei Mate 40 Pro + Huawei Watch GT 2 Pro
 • Huawei MateBook D15 + Huawei P Smart 2021
 • Samsung radu Galaxy S20 + Samsung TV s výraznou zľavou

Bonus až do výšky 100 € s balíkom Love

Orange svojich zákazníkov počas Vianoc  odmení dodatočnou vianočnou zľavou až do výšky 100 €. Tú si môžu uplatniť na to, čo im vyhovuje najviac, či už na nákup ďalšieho vybraného zariadenia alebo na faktúru. Podmienkou na uplatnenie zľavy je mať zriadený balík služieb Love – stačí, ak si k paušálu Go s mesačným poplatkom 10 € a viac aktivujú pevný internet aj TV od Orangeu.

Orange Love vianoce 2020

Ak si k svojmu paušálu aktivujú len pevný internet, ako bonus získajú zľavu na vybrané zariadenia či faktúru vo výške 50 €. Bonus až do výšky 100 € na vybrané zariadenia môžu využiť aj biznis zákazníci – s balíkom služieb Love pre podnikateľov.

Vylepšené paušály Go Biznis

Aj každému  biznis zákazníkovi bez rozdielu, či už je to nový alebo existujúci zákazník, Orange automaticky vylepšuje jeho hlasový paušál. V každom z nich Orange zvyšuje objem predplatených dát, aktivuje niektorý z Nonstop balíkov zadarmo a zákazník si môže svoje nespotrebované dáta preniesť do ďalšieho obdobia. Podrobnosti sú dostupné na www.orange.sk/biznis.

16.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+