MojAndroid

August bol bohatý najmä na slnečné lúče, no aj aplikácií v obchode Play pribudlo dostatočné množstvo. Rozhodli sme sa preto, že vám opäť prinesieme rebríček TOP 15 najsťahovanejšie Android hry a aplikácie na Slovensku. Rebríček týchto titulov už dlhodobo obsahuje niekoľko stálych aplikácií, no každý mesiac sa v ňom objaví aj niekoľko nových hier a appiek, takže sa môžete nechať inšpirovať pri sťahovaní. A spoločne si môžeme vytvoriť názor na slovenských používateľov a to, čo sťahujú do svojich Android zariadení.

1. Facebook Messenger

Najviac sa aj tento mesiac sťahovala aplikácia s názvom Facebook Messenger. Hoci nepochybujeme o jej kvalitách, rozhodne to bolo spôsobené aj tým, že na komunikáciu so svojimi priateľmi cez Facebook v mobilnom zariadení je práve táto aplikácia nutná.

2. Facebook

Najpopulárnejšia sociálna sieť na svete si svoje miesto našla v tomto rebríčku aj v júli. Patrí jej 2. priečka a asi vám aplikáciu bližšie opisovať nemusíme.

3. Viber

Populárny komunikátor sa sťahoval veľmi často aj v júli. Ide o bezplatný spôsob toho, ako môžete chatovať a volať so svojimi priateľmi či rodinou po celom svete.

4. Skype

Bezplatná komunikácia je hitom, čo dokazuje aj mobilná verzia komunikátora Skype, ktorá sa nachádza na 4. priečke nášho rebríčka.

5. Toilet & Bathroom Rush

Ide o jednoduchú sériu hier, ktoré vám spríjemnia váš pobyt na záchode. Zrejme si tejto hre budete môcť prečítať aj v najbližšom dieli seriálu Záchodovky :-)

6. Clean Master

Šieste miesto tohto výberu patrí aplikácii Clean Master. Ak sa o nej chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok 50 MUST HAVE Android aplikácie.

7. WhatsApp Messenger

Na siedmej priečke sa umiestnil WhatsApp Messenger. Ide o populárny komunikátor, ktorý je dostupný pre takmer všetky mobilné platformy, takže vďaka nemu môžete komunikovať naozaj s takmer každým.

8. Follow The Line

Jednoduchá Android hra Follow The Line pripomína svojim princípom tituly Timberman či Flappy Bird, v ktorých síce neprechádzate ťažké levely, no chcete dosiahnuť čo najvyššie skóre.

9. Subway Surfers

Stálicou najsťahovanejších Android hier a aplikácií je aj titul Subway Surfers. Ten ponúka pekné a farebné spracovanie, pričom zaujme aj jednoduchým ovládaním vhodným pre hráčov každého veku.

10. Pou

Digitálne tamagoči pre vaše mobilné zariadenia s názvom Pou ponúka jednoduché ovládanie, no kopec zábavy. Kto neskúsi, nepochopí.

11. Instagram

V tomto prípade sa na umiestnenie aplikácie hodí anglické príslovie: “Last, but not least.” Instagram pozná každý mladý človek a väčšina z nich ho aj používa, takže jeho umiestnenie v tomto rebríčku nie je prekvapením.

12. Retrica

Aplikácia s názvom Retrica je akýmsi okliešteným Instagramom s filtrami najmä historického rázu. Ide však o šikovnú aplikáciu, ktorá je populárna najmä medzi mladými ľuďmi.

13. Maze Challenge

Klasická hra bludisko spracovaná do modernej podoby pre dotykový displej.

14. Laser Simulator & Shooter Game

Zábavka pre milovníkov svetelných mečov.

15. DU Battery Saver & Widgets

Ak si chcete šetriť batériu a na jedno nabitie preĺžiť život vášho mobilného zariadenia aspoň o niekoľko desiatok minút, rozhodne by ste mali vyskúšať aplikáciu DU Battery Saver & Widgets.

Zdroj: Distimo

11.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+