MojAndroid

Ak používate smartfón a príslušenstvo značky Samsung, určite ste sa už stretli s aplikáciou Samsung Health. Aplikácia je na trhu už viac ako desať rokov a za ten čas do nej spoločnosť pridala množstvo zaujímavých funkcií. Podľa informácií z portálu AndroidPolice si môžu používatelia už teraz vyskúšať novú funkciu, ktorá je dostupná v najnovšej aktualizácii.

Nová aktualizácia aplikácie Samsung Health

Aktualizácia pre aplikáciu Samsung Health prinesie novú funkciu, ktorá vám umožní pretekať sa so svojimi minulými výsledkami. Takýmto spôsobom chce spoločnosť motivovať používateľov na to, aby prekonávali svoje bežecké rekordy. Aj napriek tomu, že v aplikácii už existuje možnosť na porovnávanie svojich výsledkov s priateľmi a rodinou, prinesie nová funkcia ďalšiu zábavnú možnosť na motivovanie samého seba.

Samsung Health - Aktualizácia
Samsung Health – Aktualizácia | Zdroj: AndroidPolice.com

V popise aktualizácie bola zatiaľ spomenutá len jedna aktivita, ktorou je beh. To, či sa bude dať nová funkcia využiť aj na ostatné aktivity, ako napríklad cyklistiku alebo plávanie, z dostupných informácií nevieme. Okrem tejto novinky pribudnú do aplikácie aj ďalšie možnosti na určenie svojich denných cieľov.

Ak vás nezaujíma štatistika s počtom urobených krokov, po nainštalovaní updatu si budete môcť nastaviť ciele podľa nadmorskej výšky, ktorú ste počas dňa prekonali. Tento údaj sa zobrazuje v podobe “vyšplhaných poschodí” v budove. Poslednou možnosťou v sekcii denných cieľov je sledovanie vašej celkovej aktivity.

Samsung Health
Samsung Health
  • Samsung Health Screenshot
  • Samsung Health Screenshot
  • Samsung Health Screenshot
  • Samsung Health Screenshot
  • Samsung Health Screenshot

Aktualizácia prinesie aj nové vylepšené menu na sledovanie menštruačného cyklu. Vďaka pridaným funkciám si aplikácia zapamätá vaše predošlé nastavenia a tým urýchli celý proces zapisovania jednotlivých údajov. Update ponúka aj nové možnosti nastavenia “nálad,” na základe ktorých dokáže aplikácia Samsung Health lepšie zaznamenávať vašu dennú aktivitu. Ak vlastníte viacero zariadení s ekosystémom spoločnosti Samsung, určite by ste si mali vyskúšať všetky dostupné funkcie tejto aplikácie. Aktualizácia je od 29. mája dostupná na platforme Google Play.

Náš tip
Honor pripravuje na 12. júna udalosť v Paríži. Spoznáme nový smartfón?

30.5.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+