MojAndroid

Spoločnosť Timex je známa hlavne z minulosti. Po čase sa prispôsobila trendom a začal vyrábať (okrem klasických hodiniek) aj inteligentné náramky pre športovcov. No a nedávno sa rozhodla zavítať aj na trh inteligentných a debutom je model Ironman R300 GPS. Oslovia nielen svojou cenou, ale aj tým, čo všetko za ňu dokážu ponúknuť. Napísal o tom portál The Verge.

Športový dizajn určuje cieľovú skupinu

Je jasné, že svojím najnovším počinom Timex cieli hlavne na športovcov. Hodinky sú na míle vzdialené od elegantného dizajnu, telo vyrobené z gumy zase napovedá, že niečo aj vydrží. A skutočne: Ironman R300 GPS sú vodoodolné až do hĺbky 30 metrov a problém s plávaním nemajú žiadny.

Timex Ironman R300 GPS

Displej na prednej strane je farebný a ponúka funkciu always-on. Zobrazovať by mal aj všetky namerané údaje, teda napríklad spánok, cvičenie, počet krokov a všetky ostatné známe parametre “zdravého životného štýlu”. Pomáhať hodinkám bude okrem veľkého množstva senzorov aj GPS, čo vyplýva už z názvu.

Timex Ironman R300 GPS

Výdrž hodiniek určite zaujme mnohých potenciálnych zákazníkov. Zvládnu totiž až 25 dní používania na jedno nabitie. Ak budete mať neustále zapnuté GPS, pripraviť sa môžete na výdrž približne 20 hodín. Inteligentné hodinky Timex Ironman R300 GPS si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke firmy Timex za veľmi lákavú cenu 120 dolárov, kde sú dostupné v troch farebných prevedeniach.

Náš tip
Garmin tactix Delta: Nový armádny doplnok pre najdrsnejších

2.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+