MojAndroid

Hodiniek, ktoré vyzerajú ako bežné ručičkové hodinky, na trhu stále viac pribúda. Výrobcovia v tomto prípade nemusia riešiť zložité technické problémy, či výdrž na batériu, ktorá sa pri inteligentných hodinkách pohybuje na úrovni niekoľkých dní. V prípade klasických hodiniek s možnosťou sledovania športových aktivít to však môže byť aj viac ako pol roka. Nehovoriac o tom, že väčšina bežných používateľov stále preferuje dizajn klasických hodiniek. Presne taká je aj novinka od Timexu.

Timex IQ+ sú hodinky, ktoré prichádzajú vo veľkosti vhodnej pre mužov aj ženy. Samozrejmosťou sú vymeniteľné remienky a odolnosť voči vode. A keďže ide o “inteligentné” hodinky, tak vedia zaznamenať aj počet prejdených krokov, vzdialenosť, spálené kalórie a kvalitu spánku. Všetky údaje sú synchronizované s aplikáciou v mobile, ktorá ponúka prehľad o všetkých aktivitách a zaznamenaných dátach. Navyše, hodinky ponúkajú aj podsvietenie ciferníka a automatické nastavenie času. Cena hodiniek sa bude pohybovať na úrovni 150 dolárov.

9.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+