MojAndroid

Sociálna sieť Instagram sa s pribúdajúcimi funkciami teší u používateľov stále väčšej obľube, čo si uvedomuje aj jej vlastník, americká spoločnosť Facebook. Instagram už dlhú dobu supluje viacero funkcií sociálnej siete Facebook a aj jej komunikačnej aplikácie Messenger. Vďaka obľube funkcie Direct v aplikácii Instagram pre komunikáciu s priateľmi, sa spoločnosť Facebook rozhodla uviesť samostatnú mobilnú aplikáciu Threads. Informuje o nej na oficiálnom blogu služby Instagram.

Threads logo

Svojich priateľov si vyberte s rozmyslom

Aplikácia slúži na priame posielanie fotografií a správ medzi najbližšími sledovanými priateľmi na Instagrame. Po jej spustení si vyberiete zo zoznamu vašich priateľov. Následne budete vyzvaný vybrať ešte bližší zoznam priateľov, ktorým bude aplikácia automatický posielať zosnímané fotografie, respektíve videá. Budete môcť určiť, či ich budú môcť vidieť raz, opakovane alebo si ich budú môcť aj uložiť.

Threads Instagram

Prepojenie s Instagramom a automatické statusy

Správy, ktoré si s priateľmi cez aplikáciu napíšete, sa budú zároveň zobrazovať v položke Direct v aplikácii Instagram. Ich notifikácie ale odošle iba Threads. Užitočnou funkciou, ktorá je v základe vypnutá, môžu byť aj automatické statusy. Tie budú vašim priateľom zobrazovať, čo práve robíte. Napríklad, že pracujete, cestujete alebo ste v posilňovni. Statusy môžete, samozrejme, nastaviť aj manuálne. Vybraní používatelia ich uvidia aj v aplikácii Instagram.

Threads auto status

Jednoduché používateľské rozhranie

Grafické rozhranie aplikácie Threads je moderné a jednoduché. K dispozícii je päť motívov pozadia. Po spustení aplikácie sa automaticky zapne fotoaparát a jeho ovládacie prvky. Do zoznamu priateľov sa prepnete posunom prstov do strany. Rovnako sa prepnete aj do okna s konverzáciou. Samozrejmosťou sú aj skupinové konverzácie, audio a video hovory. Aplikáciu Threads si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Google Play.

Verzia: 113.0.0.54.122
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 113.0.0.54.122
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Facebook ako módny poradca? Poradí vám, čo si máte obliecť
10.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+