MojAndroid

Aktualizované:

Tmavý režim v Instagrame sa nám podarilo spustiť aj na redakčnom Samsungu Galaxy Note 10+ s operačným systémom Android 9.0 Pie.

Pôvodný článok:

Už aj aplikácia Instagram sa prezliekla do tmavej. Podporuje automatickú zmenu pozadia na základe toho, aký režim používate vo svojom smartfóne. Ak ho máte nastavený v tmavej, Instagram bude tiež tmavý. Ak v svetlej, Instagram zostane taký, aký bol doteraz.

Náš tip
Dark Mode: TOP Android aplikácie s tmavým režimom. Pribudli ďalšie

Prvé informácie hovoria o tom, že automatický tmavý režim je k dispozícii pre operačné systémy iOS 13 a Android 10. Podľa najnovších informácií sa tmavý režim podarilo spojazdniť aj na Samsungoch z radu Galaxy S10 bežiacich na Androide Pie. Stačilo nastaviť tmavú systémovú tému a Instagram sa tomu prispôsobil.

  • Na aktiváciu tmavého režimu v Instagrame je potrebné vlastniť smartfón s Androidom 10 a mať Instagram aktualizovaný na najnovšiu verziu.
  • Niektorým používateľom funguje tmavý režim na Instagrame aj v smartfónoch radu Galaxy S10

Najnovšia verzia aplikácie Instagram neponúka žiadne nové možnosti, k dispozícii je len automatické prepínanie tmavého režimu. Všetko ostatné zostalo nezmenené, len pozadie je tmavé. A to v každej úrovni menu, čierne je okolie príspevkov a vlastne všetko, čo bolo predtým biele. Najviac sa potešia používatelia so smartfónmi s OLED displejmi, no tmavé farby sú všeobecne menej náročné na spotrebu energie aj v prípade IPS panelov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
9.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+