MojAndroid

Ponuka smartfónov ružového operátora sa nedávno rozrástla o zaujímavú kompaktnú novinku, Samsung Galaxy A20e. Tento prístroj sme už stihli aj otestovať a celkom sa nám páčil. V kompaktnom tele prináša slušný bezrámikový displej, operačný systém Android 9.0 Pie a nechýba ani obľúbená nadstavba od Samsungu s názvom One UI.

Pokiaľ máte zálusk na jeden z vybavenejších modelov radu Galaxy A, Telekom už dlhšie ponúka Galaxy A40 a tiež Galaxy A50. Tie sú medzi používateľmi veľmi obľúbené. Stavajú na vydarenom dizajne, peknom displeji a veľmi slušnej cene.

V ponuke aj Motorola one vision

Motorola one vision je náš favorit. Za skvelú cenu ponúkne funkcie, ktoré môžete nájsť v drahších zariadeniach. Celé to začína vydareným displejom s pomerom strán 21:9 a dierou pre selfie fotoaparát. Pokračuje čistým Androidom 9.0 Pie, ktorý bude rýchlo aktualizovaný na minimálne dve novšie verzie tohto operačného systému. Hlavným esom v rukáve je fotoaparát, ktorý ponúka optickú stabilizáciu obrazu a vo svojej triede patrí medzi najlepších.

Obľúbené vlajkové lode Samsungu sú teraz lacnejšie

Telekom sa rozhodol znížiť ceny trojice vlajkových lodí Samsungu z radu Galaxy S10. Nové ceny sú nasledovné:

Samsung Galaxy S10e

  • o 4 € menej pre ÁNO M (spolu 96 €)
  • o 2 € mesačne a 50 € pri prvotnom poplatku menej pre ÁNO L (spolu 98 €)
  • o 20 € menej pri prvotnom poplatku pre ÁNO XL
  • o 1 € mesačne menej pre ÁNO XXL (spolu 24 €)

Samsung Galaxy S10

  • o 4 € mesačne menej pre ÁNO M (spolu 96 €)
  • o 1 € mesačne a 50 € pri prvotnom poplatku menej pre ÁNO L (spolu 74 €)
  • o 2 € menej pri ÁNO XL

Samsung Galaxy S10+

  • o 3 € mesačne menej pre ÁNO M (spolu 72 €)
  • o 1 € mesačne a 50 € pri prvotnom poplatku menej pre ÁNO L (spolu 74 €)

MAGENTA 1: Huawei P30 Lite a Huawei Mate 20 Lite

V Magenta 1 sú v súčasnosti dva modely. Huawei P30 Lite a Huawei Mate 2é Lite. Na oba sa vzťahuje rovnaká akcia, a to možnosť ušetriť spolu 72 € (3 eurá mesačne) pri paušáloch ÁNO S až ÁNO XL.

18.7.2019
Zdroj: Telekom

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+