MojAndroid

Obľúbenosť jednoduchej platby na telefónne číslo stále rastie, o čom svedčí aj stále rastúci počet platieb a objem peňazí odoslaných cez VIAMO. Ak sa vám v minulosti stalo, že ste chceli poslať viac peňazí, ale obmedzil vás limit v aplikácii VIAMO, máme pre vás dobrú správu. Klienti Tatra banky môžu od 28. februára poslať cez VIAMO až 500 €. Zvýšený denný limit platí pre platby osobám aj obchodníkom. Tento limit bude čoskoro platiť aj pre klientov VÚB banky. Presný termín ale nie je známy.

viamo2

Okrem obchodov a kamarátov aj školy

VIAMO-m už môžete platiť aj na vybraných slovenských univerzitách. Priamo zo zoznamu vo VIAMO aplikácii môžete dobiť kredit na stravovanie, zaplatiť za ubytovanie v študentskom domove alebo zaplatiť poplatok za vydanie študentského preukazu. Jednoducho — vyberte Platba firme > Vybrať zo zoznamu, zvoľte vašu školu a zadajte vyžadované údaje. VIAMO platba je momentálne dostupná na Ekonomickej univerzite v Bratislave, Univerzite Komenského v Bratislave, Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Ak VIAMO nepoznáte, mali by ste si ho nainštalovať a vyskúšať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.44
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.44
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Smart Banka 2016: Poznáme najlepšie bankové aplikácie a víťaza Huawei Mate 9!

Zdroj: TS

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+