MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET spúšťa novú súťaž. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a budete zaradení do žrebovania o jednu z piatich atraktívnych cien. Súťaž začína dnes, 8.12.2021 a končí 22.12.2021.

Hlavná cena: Samsung Galaxy A52s 5G

Všetci tí, ktorí správne odpovedajú na súťažné otázky, budú zaradení do žrebovania o atraktívne ceny. Tou hlavnou je nový smartfón Samsung Galaxy A52s 5G. Ide o zástupcu strednej triedy, ktorý sa môže pochváliť pekným 120 Hz Super AMOLED displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 778G či 64 MP fotoaparátom.

Samsung Galaxy A52s 5G zadná strana
Samsung Galaxy A52s 5G | Zdroj: Zdenka Smalecová

Okrem hlavnej ceny sú pripravené aj ďalšie zaujímavé ceny. Vyhrať môžete aj 1x ESET Smart Security Premium a 3x ESET Mobile Security.

Každý súťažiaci sa môže zúčastniť len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Výhercovia jednotlivých výhier budú oznámení prostredníctvom článku na webe MojAndroid.sk.

Všetko o bezpečnosti na bezpecnenanete.sk

Odpovede na súťažné otázky nájdete na webe www.bezpecnenanete.sk, ktorý sa venuje bezpečnosti v online priestore. Okrem odpovedí tu nájdete veľa zaujímavých tipov, ako sa chrániť a aj ďalšie užitočné informácie.

Web sa momentálne okrem iného venuje aj téme bezpečnosti online nakupovania, ktorá je obzvlášť pred blížiacimi Vianocami veľmi dôležitá. Dočítate sa tu, kedy je nakupovanie na internete bezpečné, na čo si treba dávať pozor, ktorá možnosť platby je najbezpečnejšia a omnoho viac.

Odpovede na súťažné otázky nájdete v týchto článkoch:

👇 Zapoj sa a vyhraj👇

Ak sa vám súťažný formulár nezobrazuje správne, kliknite sem.

Výhry do súťaže venovala spoločnosť

Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetky 3 súťažné otázky z formulára “Súťaž: Vyhraj Samsung Galaxy A52s či licencie ESET Smart Security Premium a ESET Mobile Security” 
  3. Súťaž začína 08.12.2021 a končí 22.12.2021 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Po skončení súťaže budú vyžrebovaní piati výhercovia. Jeden vyžrebovaný výherca vyhrá smartfón Samsung Galaxy A52s, druhý vyžrebovaný výherca získa licenciu ESET Smart Security Premium, tretí, štvrtý a piaty vyžrebovaný získajú licenciu ESET Mobile Security.
  5. Výhercov oznámime prostredníctvom článku na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
8.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+