MojAndroid

Podľa najnovších informácií Spotify testuje množstvo nových funkcií pre azda najobľúbenejšiu hudobnú platformu. Jednou z najvýraznejších by mala byť práve možnosť importovania vlastných skladieb do Spotify knižnice, či dokonca tieto piesne pridať priamo do Spotify, aby ich mohli ostatní používatelia v prípade záujmu ľahko vyhľadať.

Nie zopár, ale hneď niekoľko noviniek

Ďalšou pomerne výraznou zmenou v Spotify by mal byť zrenovovaný vzhľad sekcie “Library” (knižníc). Horizontálnym poťahovaním by ste mali dostať samotné skladby, albumy, playlisty a ďalšie. Spotify taktiež testuje playlist s obľúbenými piesňami, v ktorom sa budú nachádzať obľúbené, používateľom najčastejšie počúvané skladby a malo by sa jednať o automaticky generovaný playlist. Dočkať by sme sa mali aj veci s názvom “Saved for later”, ktorá by mala slúžiť na odloženie skladieb na iný čas. Zmeny sa dotknú aj prostredia pre streamovanie muziky. Jeho vzhľad je o čosi iný, ako tomu bolo predtým. Tieto informácie sú však dostupné od používateľov Spotify, ktorí majú k novej testovacej verzii zrejme prístup. Žiadna z týchto správ zatiaľ nie je oficiálne potvrdená od Spotify.

Ďalšie články k téme Hudba:

Náš tip
Spotify konečne vydalo svoju aplikáciu pre Wear Os

Náš tip
Prehrávač hudby Poweramp dostáva prelomový update. Na pokročilý ekvalizér nemáme výhrady

Náš tip
Winamp sa vráti ako all-in-one prehrávač aj pre platformu Android

3.12.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+