MojAndroid

Mnohými audiofilmi obľúbený prehrávač Poweramp dostáva prelomový update, ktorý sprehľadňuje vzhľad prostredia do štýlu Material Design 2.0, prináša ovládanie gestami, nádherné animácie a, najpodstatnejšie, nový zvukový engine. Do možností úprav zvukového výstupu pribudlo veľmi očakávané nastavenie zvuku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €

Najlepší prehrávač hudby na Androide?

Absolútne nepochybujeme o tom, že Poweramp prináša jeden z najlepších ekvalizérov pre systém Android. Dostupný je pokročilý ekvalizér a po novom ešte aj pokročilejšie možnosti úpravy zvuku. Pridaná bola možnosť “Reverb”, a jedná sa o akúsi, laicky povedané, ozvenu. “Reverb” je možné nastaviť pomocou prednastavených režimov alebo dokonca aj manuálne. Po pridaní tejto funkcie sa z tohto prehrávača stáva podľa nášho názoru bezkonkurenčne najlepší prehrávač hudby pre Android.

Rozhodne stojí za to

Zvukový výstup tohto prehrávača do našich slúchadiel je jedným slovom úžasný. Konkurenciu mu môže robiť azda tak Viper4Android či Viper ARISE System. Každé majú svoje pre a proti, nuž na tieto dva spomínané je potrebný root. Pravdu povediac, Poweramp a jeho zvuk nám mnohokrát príde lepší ako zvukové podanie do štuplíkových slúchadiel z Viper4Android. S týmto prehrávačom sme dlhodobo spokojní a aktualizácia nás nesmierne potešila. Plná verzia síce stojí približne 3 €, my vám však môžeme jeho kúpu vrelo odporučiť a rozhodne ju nebudete ľutovať za predpokladu, že si potrpíte na dokonalé zvukové podanie. Vyššie si môžete všimnúť snímky obrazovky, na ktorých môžete vidieť, ako vyzerá nastavenie “Reverb” efektu a nové používateľské rozhranie.

Ďalšie články k téme Hudba:

Náš tip
Spotify zruší rodinné účty, ktoré nie sú v súlade s podmienkami
Náš tip
Creative Sound BlasterX Katana – viac k dokonalému zvuku nepotrebujete
Náš tip
ANDROID APLIKÁCIE Výber TOP ekvalizérov pre vylepšenie zvuku vo vašom Android zariadení
18.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+