MojAndroid

Spoločnosť Google vydala svoj operačný Wear Os určený pre smart hodinky pred 4 rokmi. Systém, pôvodne nazývaný Android Wear, sa odvtedy etabloval na trhu a veľa developerov mu prispôsobilo svoje aplikácie. Jedna z najpopulárnejších hudobných aplikácií Spotify napriek prianiu používateľov doteraz nebola na Wear Os oficiálne dostupná. Paradoxne pre konkurenčný Tizen v smart hodinkách Samsung Gear/Watch a smart náramku Samsung Gear Fit 2/Fit 2 Pro je dostupná prakticky od jeho začiatku. To sa ale dneškom mení.

V novej aplikácii Spotify pre systém Wear Os môžete prehrávať pesničky z vašich playlistov v službe Spotify, pozastaviť alebo preskakovať skladby. Je taktiež možné do playlistov pridávať nové pesničky alebo ich vyhľadávať. Aplikácia má tiež podporu Spotify Connect, ktorá umožňuje kontrolovať pripojené externé reproduktory (sluchátka). Spotify taktiež uzavrelo partnerstvo s výrobcom hodiniek Fossil aj Michael Kors. Od novembra bude na ich hodinkách nová aplikácia Spotify priamo predinštalovaná od výroby. Ostatní sú ju budú môcť stiahnuť už v priebehu tohto týždňa. Pokiaľ službu Spotify nepoznáte, môžete si ju bezplatne vyskúšať na vašom Android smartfóne nainštalovaním nižšie uvedenej aplikácie.

Náš tip
Hodinky od Garminu konečne umožnia prehrávať hudbu zo služby Spotify
19.10.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+