MojAndroid

Spoločnosť Google vydala svoj operačný Wear Os určený pre smart hodinky pred 4 rokmi. Systém, pôvodne nazývaný Android Wear, sa odvtedy etabloval na trhu a veľa developerov mu prispôsobilo svoje aplikácie. Jedna z najpopulárnejších hudobných aplikácií Spotify napriek prianiu používateľov doteraz nebola na Wear Os oficiálne dostupná. Paradoxne pre konkurenčný Tizen v smart hodinkách Samsung Gear/Watch a smart náramku Samsung Gear Fit 2/Fit 2 Pro je dostupná prakticky od jeho začiatku. To sa ale dneškom mení.

V novej aplikácii Spotify pre systém Wear Os môžete prehrávať pesničky z vašich playlistov v službe Spotify, pozastaviť alebo preskakovať skladby. Je taktiež možné do playlistov pridávať nové pesničky alebo ich vyhľadávať. Aplikácia má tiež podporu Spotify Connect, ktorá umožňuje kontrolovať pripojené externé reproduktory (sluchátka). Spotify taktiež uzavrelo partnerstvo s výrobcom hodiniek Fossil aj Michael Kors. Od novembra bude na ich hodinkách nová aplikácia Spotify priamo predinštalovaná od výroby. Ostatní sú ju budú môcť stiahnuť už v priebehu tohto týždňa. Pokiaľ službu Spotify nepoznáte, môžete si ju bezplatne vyskúšať na vašom Android smartfóne nainštalovaním nižšie uvedenej aplikácie.

Náš tip
Hodinky od Garminu konečne umožnia prehrávať hudbu zo služby Spotify
19.10.2018
Zdroj: AndroidAuthority
 • Won

  no… to nejaky hoax… ja appku mam v huawei watch w1 uz vyse roka :) oficialnu… overte si tuto informaciu prosim

  • Milan Menšík

   Hoax to nieje, pretože o tom informuje Spotify na svojej web stránke. Nejedná sa o Wearify alebo iné neoficiálne riešenie?

  • Šimon Tomov

   Presne… používam fossil q explorer 3rd a Spotify, tam mam uz viac ako rok.. okamzite bola aplikacia dostupna uz od kúpy

 • kubina

  Predpokladam, že stále nie je možné stahovať offline hudbu do hodiniek, čiže defacto nepoužitelné riešenie :)

  • Milan Menšík

   Bohužiaľ, narozdiel od Tizen verzie pre Samsung zariadenia, táto verzia pre Wear Os offline prehrávanie nepodporuje. Aspoň zatiaľ.

 • Šimon Tomov

  Presne.. používam fossil q explorer 3rd a Spotify, tam mam uz viac ako rok.. okamzite bola aplikacia dostupna uz od kúpy

+