MojAndroid

Jednou z najčastejších značiek športových hodiniek na zápästiach profesionálnych športovcov je určite americký výrobca Garmin. Okrem športových, smart a navigačných funkcií majú niektoré jeho modely aj podporu prehrávania hudby skrz rozhranie bluetooth. Doteraz bolo ale toto prehrávanie limitované na služby Deezer a iHeartRadio, ktoré nie sú vo svete príliš rozšírené. To sa stretlo s kritikou používateľov, ktorú teraz spoločnosť aspoň čiastočne vypočula. Jej hodinky série Fenix 5 Plus dostávajú podporu prehrávania hudby v rámci služby Spotify. Tá je veľmi populárna aj na Slovensku.

Používatelia si budú musieť stiahnuť príslušnú aplikáciu z obchodu Connect IQ určeného pre smart hodinky Garmin. Následne si budú môcť cez sieť Wi-Fi stiahnuť pesničky, albumy a vytvorené playlisty v rámci svojho Spotify účtu. Netreba pripomínať, že sa to týka len Premium účtu, ktorý umožňuje mať uložené pesničky v Spotify aplikácii aj pre offline počúvanie. Premium účet by pre majiteľov hodiniek, ktorých cena sa pohybuje od 600 Eur a vyššie, určite nebude nákladná záležitosť.

Náš tip
Google Mapy integrujú Spotify a Hudbu Google Play
6.10.2018
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+