MojAndroid

Všetci výrobcovia by si mali brať príklad zo Sony. Japonská firma totižto už 1. februára vydala februárový bezpečnostný update pre niektoré zo svojich zariadení, zatiaľ čo napríklad Samsung zverejnil ešte len januárovú bezpečnostnú aktualizáciu.

sony-xperia-xz-recenzia-4

Sony včera spustilo aktualizáciu obsahujúcu opravu známych bezpečnostných chýb a nedostatkov pre zariadenia z rodiny X – Xperia XZ, Xperia X, Xperia X Compact a Xperia X Performance. Číselné označenie aktualizácie je 24.2.A.0.311 (Xperia X, Xperia X Compact), respektíve 39.2.A.0.417 (Xperia XZ, Xperia X Performance). Promptnou aktualizáciou bezpečnosti Sony len dokazuje to, že patrí medzi výrobcov s najrýchlejšími aktualizáciami systému.

Zdroj: XperiaBlog

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+