MojAndroid

Mnohým výrobcom sa dá ohľadne aktualizácií veľa vyčítať, no Samsung so svojimi pravidelnými bezpečnostnými aktualizáciami boduje. Síce tieto updaty väčšinou neprinášajú nič iné, je skvelé vidieť snahu výrobcu v takej oblasti, akou je bezpečnosť. Januárové bezpečnostné aktualizácie teraz prichádzajú aj do zariadení strednej triedy – Samsung Galaxy A5 a Galaxy A7 z roku 2016.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy A5 2016: Špecifikácie idú bokom

Samsung Galaxy A5-10

Nové updaty nesú označenie A500F1U1CQA1, resp. A710LKLU1BQA4 pre A5 a A7. Zatiaľ nie je zrejmé, či obsahujú aj nejaké iné zmeny a vylepšenia, alebo ide jednoducho o softvér s novšími bezpečnostnými záplatami alebo opravami. Ako obyčajne, aj teraz je uvoľňovanie aktualizácií postupné, a tak si na upozornenie o aktualizácii budete musieť možno počkať.

Zdroj: The Android Soul via GSM Arena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+