MojAndroid

V poradí piata tohtoročná Smart Roadshow sa bude konať už túto sobotu, 26. októbra v hoteli DoubleTree by Hilton, v Košiciach. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov tu na vás čakajú aj skvelé vecné ceny!

Čo je Smart Roadshow 2019?

Smart Roadshow prinesie aj do vášho mesta všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Môžete sa tešiť na najnovšie vychytávky z oblasti smart domácnostísmart športusmart dopravy a elektromobilitysmart zdraviasmart financiísmart miest a obcí a, samozrejme, z oblasti smartfónov.

Vyhrajte Samsung Galaxy A20e, smart tlačidlo Flic, balíček CAT alebo bezdrôtovú nabíjačku

Okrem toho všetkého na vás čakajú hodnotné vecné ceny. Vyhrať môžete obľúbený smartfón Samsung Galaxy A20e, ktorý poteší vydareným a kompaktným dizajnom. Tešiť sa môžete aj na výhru v podobe smart tlačidla Flic, ktoré do súťaže venuje HomeSystem.sk.

samsung galaxy a20e
Samsung Galaxy A20e

Aby toho nebolo málo, máme pre vás pripravený darčekový balíček od spoločnosti CAT a tiež kvalitnú bezdrôtovú rýchlonabíjačku ADATA CW0100.

Ako môžete vyhrať?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď sa zaregistrujete na akciu na stránke smartroadshow.sk alebo prostredníctvom tlačidla v tomto článku, potvrdíte svoju registráciu a počkáte, kým vám bude doručený špeciálny QR kód. Ten ukážete pri príchode na akciu a automaticky budete zaradení do žrebovania. Výhercov vecných cien oznámime na konci akcie, no aby ste hru aj mohli vyhrať, musíte byť v tom čase fyzicky prítomní.

Už túto sobotu!

Príďte aj vy do hotela DoubleTree by Hilton v Košiciach a odneste si domov nový smartfón alebo inú peknú výhru. Okrem možnosti vyhrať hodnotné vecné ceny tu uvidíte množstvo technologických noviniek a elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité. Tešíme sa na vás :-)

22.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+