MojAndroid

Samsung sa v poslednom období v aktualizáciách svojich modelov poriadne snaží. Android 11 už majú všetky aktuálne vlajkové lode, niekoľko modelov strednej triedy a dostalo sa aj na staršie zariadenia vyšších tried. Portál Android Police teraz informuje o smartfónoch, ktoré dostávajú aktualizáciu s nadstavbou One UI 3.1.

Najnovšiu verziu obľúbenej nadstavby teraz dostávajú zariadenia série Galaxy S10 a Note 10. Včera sme informovali o aktualizácii pre Galaxy A70, ktorý zároveň s novou nadstavbou dostal aj systém Android 11. Vlajkové lode série Galaxy S10 a Note 10 na Android 11 boli aktualizované dávnejšie, avšak verzia nadstavby bola len One UI 3.0.

Začiatkom marca dostali novú nadstavbu aj Galaxy S10 Lite spolu s Note 10 Lite a Galaxy A71. Tie prešli z One UI 2.5 rovno na najnovšiu verziu One UI 3.1. One UI 3.1 dostali pred niekoľkými týždňami aj modely radu Galaxy Note20.

Samsung Galaxy S10 Lite odtlacky prstov
Samsung Galaxy S10 Lite | Zdroj: Miroslav Schwamberg


Okrem smartfónov aktualizuje výrobca aj svoje tablety. Galaxy Tab S7 už najnovší systém dostal, teraz prišiel na rad aj jeho predchodca, Galaxy Tab S6. Ten taktiež preskočil nadstavbu One UI 3.0 a rovno prechádza na One UI 3.1. Zatiaľ ide pravdepodobne len o LTE verziu.

Príkladná softvérová podpora zo strany Samsungu

Pre pripomenutie, Samsung sľubuje 3 veľké aktualizácie operačného systému pre svoje vlajkové lode a vyššiu strednú triedu, rovnako aj štvorročnú podporu bezpečnostných aktualizácií pre viacero modelov. Ich zoznam nájdete v článku Samsung predlžuje trvanie softvérovej podpory na 4 roky pre tieto modely.

Dostal už aj váš Samsung aktualizáciu na Android 11 a nadstavbu One UI 3.1? Dajte nám o tom vedieť v komentároch.

Náš tip
Google pripravuje revolučnú metódu inštalovania aplikácií cez Obchod Play

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+