MojAndroid

Počas podujatia Galaxy Unpacked 2020 bolo predstavených množstvo zaujímavých noviniek. Medzi ne patrí napríklad smartfón Samsung Galaxy Note 20 alebo inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch3.

Medzi novinkami boli spomenuté aj aktualizácie počas “troch generácií”. Spočiatku nebolo ohľadom tejto veci nič stopercentne jasné, no informácie pomaly pribúdajú a postupne sa začína rysovať zaujímavý prísľub Samsungu jeho zákazníkom.

Smartfóny Samsung dostanú až tri veľké aktualizácie

Hneď po zverejnení tohto rozhodnutia si mnohí mohli myslieť, že spoločnosť Samsung sľúbila dodávať aktualizácie pre svoje zariadenia až počas troch rokov, no podľa informácií na portáli sammobile.com sa majú veci úplne inak.

samsung

V skutočnosti sa spoločnosť pravdepodobne zaviazala priniesť pre svoje smartfóny až tri veľké aktualizácie systému. Dôvodom je aj životné prostredie, keďže zákazníci si smartfón s dlhšou systémovou podporou nechajú dlhšie, čím sa produkuje menej odpadu. Tento “trojgeneračný update” by sa mal podľa informácií vzťahovať na vlajkové lode spoločnosti, novšie ako Samsung Galaxy S10 (vrátane).

Ak to takto nebude, v tomto prípade budú pravdivé počiatočné dojmy ohľadom podpory počas troch rokov. Okolo novej politiky aktualizácií sa od jej zverejnenia nahromadilo mnoho nejasností.

Práve z tohto dôvodu sa ešte stále čaká na oficiálne vyjadrenie spoločnosti, ktoré by malo objasniť, ako presne bude tento spôsob aktualizácií systému fungovať.

Náš tip
Samsung Galaxy Watch3 oficiálne: Pre zvládnutie náročného dňa aj ochranu zdravia

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+