MojAndroid

Spoločnosť Samsung pokračuje v príkladnej softvérovej podpore a prináša októbrovú bezpečnostnú záplatu pre tri ďalšie smartfóny.

Októbrovej bezpečnostnej záplaty sa dočkala celá séria Galaxy S20

Výrobca začal podľa portálu GSMArena distribuovať októbrovú bezpečnostnú záplatu pre globálne verzie minuloročných vlajkových modelov Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy 20 Ultra. Jej číselné označenie je G98xxXXUBDUI5 a obsahuje aj funkciu RAM Plus. Tá by mala virtuálne zvýšiť veľkosť operačnej pamäte.

Samsung Galaxy S20 FE
Foto: Redakcia

Samsung nezabudol ani na populárny model Galaxy S20 FE, ktorý je stále jedným z najlepších Android smartfónov s výborným pomerom ceny a hardvéru. Podľa portálu SamMobile má jeho aktualizácia označenie G780GXXU3AUI3 a bola spustená na Filipínach a v Malajzii.

Samsung nezabúda ani na smartfóny strednej triedy

Tretím modelom, ktorý dostáva októbrovú bezpečnostnú záplatu, je podľa portálu SamMobile smartfón strednej triedy Samsung Galaxy A52.  Aktualizácia má označenie A525FXXU4AUI3 a bola spustená na Ukrajine. Mala by opravovať viac ako 60 bezpečnostných chýb a zraniteľnosti v systéme Android 11.

Samsung Galaxy A52
Smartfón na obrázku: Samsung Galaxy A52 | Foto: Redakcia

Spoločnosť Samsung nezabúda ani na staršie modely. Smartfón Samsung Galaxy A70 z roku 2019 sa dočkal septembrovej bezpečnostnej záplaty. Jeho aktualizácia má podľa portálu SamMobile číselné označenie A705FXXU5DUI3 a spustená bola v Ázii. Mala by opravovať cez 40 chýb a zraniteľnosti v systéme.

Samsung Galaxy A52

{{shop_name}} od {{product_price}}

Všetky aktualizácie sú dostupné formou OTA, takže by vás na nich mal systém automaticky upozorniť. Ich dostupnosť si môžete samozrejme overiť aj manuálne v sekcii Nastavenia -> Aktualizácia softvéru -> Stiahnuť a nainštalovať. Pred inštaláciou sa ubezpečte, že máte batériu smartfónu nabitú aspoň na 70 % jej kapacity.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2021: Služby online klientskej zóny | Porovnanie
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+