MojAndroid

Iba včera sme vás informovali o výsledkoch ankety Global Mobile Awards, ktorá oceňovala najlepšie mobilné zariadenia za minulý rok. Výsledky ankety sú vyhlasované pravidelne počas podujatia MWC, no do úvahy sa berú iba zariadenia, ktoré boli prihlásené do novembra minulého roku. Udalosť v Barcelone je ale spravidla plná noviniek, ktoré v tejto ankete budú figurovať až v budúcom roku, a tak existuje aj ďalšia anketa. Tá oceňuje práve najlepšie zariadenie predstavené počas podujatia Mobile World Congress v Barcelone. Vlani túto cenu získali inteligentné hodinky Samsung Gear Fit a kórejský gigant ukoristil cenu pre seba aj tento rok.

SAMSUNG CSC

Najlepším mobilným zariadením konferencie sa stal nový smartfón Samsung Galaxy S6 Edge. Je síce pravdepodobné, že tradičný model Galaxy S6 sa bude predávať lepšie, no modelu so zahnutým displejom po oboch stranách nemožno uprieť snahu o inováciu. Technológia bola poprvýkrát použitá vo vlaňajšom tabletofóne Galaxy Note Edge, ktorý bol ale príliš špecifický a nezaujal až tak, ako to možno verejnosť očakávala. Práve Galaxy S6 Edge ale má potenciál priniesť túto zaujímavú technológiu medzi viacerých ľudí a oboznámiť ich s možnosťami, ktoré táto novinka ponúka.

Náš tip
Samsung Galaxy S6 Edge: Displej zahnutý na oboch stranách

Hoci Galaxy S6 Edge zaujme najmä svojím displejom, nesmieme zabudnúť, že v mnohých ďalších smeroch ide o zariadenie takmer identické s bratom Galaxy S6. Dočinenia tak máme s extrémne výkonným hardvérom, jemným rozlíšením displeja, skvelým fotoaparátom a množstvom zaujímavých funkcií, ktoré sú pre zariadenia od Samsungu typické. Ako sa ale dalo čakať, za všetky tieto prémiové možnosti a schopnosti si budeme musieť aj adekvátne priplatiť.

Zdroj: Samsung via pocketnow

6.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+