MojAndroid

Nedávno predstavovaný modelový rad značky Samsung, Galaxy S21, dostáva update, ktorý aktualizuje bezpečnostnú záplatu týchto zariadení. Jej úroveň bola posunutá na február 2021. Okrem aktualizácie zabezpečenia sa však používatelia smartfónov z radu Samsung Galaxy S21 z množstva zmien tešiť nebudú. Čo teda tento update prináša?

Samsung Galaxy S21 dostáva v Ázii februárovú aktualizáciu

Vlajkové smartfóny radu Galaxy S21 dostávajú na Ázijskom kontinente aktualizáciu. Update “má centrum” v Hong Kongu. Tieto telefóny prišli na trh s januárovou záplatou. Preto je super, že hneď po začatí nového mesiaca sa jej aktuálna verzia dostala k týmto používateľom. Okrem iného sa jej dočká aj veľmi veľké množstvo ostatných modelov z dielne juhokórejskej spoločnosti Samsung.

samsung galaxy s21

Nové firmvérové označenie je známe ako G99x0ZHU1AUAE a veľkosť update činí 306 MB. To veľa veru nie je a inštalovať aktualizáciu podľa nášho názoru môžete aj prostredníctvom mobilných dát. Samozrejme, pokiaľ vám limit vášho balíka dovolí. Zoznam zmien nejako pestrý nie je, no okrem novej bezpečnostnej záplaty stojí za zmienku aj oprava chýb v systéme, spolu s vylepšením všeobecného výkonu a kvality fotoaparátov.

Samsung Galaxy S21

Čas, za ktorý sa update dostane aj k nám momentálne známy nie je, no mohlo by sa tak udiať do pár dní až týždňov, ako to už zvyčajne býva. Čo sa týka aktualizácií, Samsung možno zaradiť medzi špičku. Rovnako na tom je aj Xiaomi, respektíve Redmi. Motorola sa taktiež snaží, no množstvo aktualizácií, ktoré smartfóny s logom tohto výrobcu práve dostávajú, sú len bezpečnostné, alebo dokonca so sebou prinášajú ešte starý Android 10.

Na záver by sme sa radi opýtali vás, našich čitateľov, či ste už túto aktualizáciu získali aj vy. Ak vlastníte aj telefón z dielne inej spoločnosti, pokojne nám do diskusie pod článok dajte vedieť, kedy ste naposledy dostali nejaký systémový update. Možno by šlo o vcelku zaujímavý údaj.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 10 Lite dostáva na Slovensku Android 11 a One UI 3.0

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+