MojAndroid

Kým spoločnosť Samsung usilovne aktualizuje svoje smartfóny na Android 11, Motorola ešte len aktualizuje zariadenie Motorola one macro na Android 10. O aktualizácií informoval portál Pocketnow.

Spoločnosť údajne začala testovať Android 10 pre model Motorola one macro v Indii už v novembri. Teraz sa stabilná verzia začala rozširovať medzi používateľov v Brazílii a v Indii.

Motorola one macro fotoaparat

Používateľ Twitteru, ktorý bol jeden z beta testerov aktualizácie zverejnil snímku obrazovky po tom, čo jeho zariadenie dostalo aj stabilnú verziu Androidu 10. Podľa snímky má aktualizácia označenie QMD30.47-19, veľkosť 1,46 GB a prináša taktiež bezpečnostnú záplatu z decembra 2020.

Motorola spustila aktualizáciu po tichu

Avšak zatiaľ neexistuje žiadna oficiálna správa od spoločnosti Motorola týkajúca sa spustenia aktualizácie. Rovnako neexistuje ani žiadne informácie o tom, kedy sa aktualizácia dostane ku nám.

Motorola one macro patrí medzi cenovo dostupné zariadenia, no aktualizovať ho na Android 10 v roku 2021 nie je ideálne. Hlavne vzhľadom na to, že už onedlho môžeme očakávať prvé beta verzie Androidu 12.

Konkurencia vo veľkom aktualizuje na Android 11

Samsung aktualizuje jeden model za druhým. Tento týždeň dostali aktualizáciu na Android 11 modely Galaxy M21 či Galaxy Note 10 Lite. Taktiež bola opäť spustená aktualizácia pre Galaxy S10, ktorá predtým spôsobila používateľom problémy.

Nezaostáva ani spoločnosť Xiaomi a tento rok stihla aktualizovať už niekoľko svojich zariadení. Nedávno dostal model Mi Note 10 Lite aktualizáciu na Android 11 a cenovo dostupné zariadenia Redmi 8, Redmi 8A a Redmi 7A aktualizáciu na MIUI 12.

Náš tip
Motorola Edge S oficiálne: Skutočný zabijak vlajkových lodí pre rok 2021
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+