MojAndroid

Samsung Galaxy A52s 5G patril v minulom roku na Slovensku medzi najpredávanejšie smartfóny, predajom sa výborne darilo aj u operátorov. Dnes už máme na trhu jeho nástupcu, Samsung Galaxy A53 5G, no výrobca nezabúda ani na minuloročný model.

Samsung Galaxy A53 5G
Samsung Galaxy A53 5G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

V januári tohto roka dostal aktualizáciu na Android 12 s nadstavbou One UI 4.0, a teraz dostáva ďalšiu významnú aktualizáciu, ktorá prináša najnovšiu verziu nadstavby One UI 4.1. Tú je teraz možné nájsť napríklad aj v aktuálnych vlajkových modeloch radu Galaxy S22.

Samsung Galaxy A52s 5G na MojAndroid.sk:

✅  Samsung Galaxy A52s 5G: Aktualizácia na Android 12 a nadstavbu One UI 4.0 je spustená
✅  Galaxy A52s 5G je prvým Samsungom, ktorý využije virtuálnu RAM
✅  Samsung Galaxy A52s 5G dostáva v Európe novú aktualizáciu

Na prítomnosť najnovšej aktualizácie na Slovensku nás upozornil čitateľ Marcel, ktorý nám zaslal aj screenshot z jeho obrazovky.

samsung galaxy a52s one ui 4.1
Zdroj: čitateľ Marcel

Ako už býva zvykom, aktualizácia nemusí byť dostupná pre všetky zariadenia súčasne. Takže ak vás na ňu váš smartfón ešte neupozornil, malo by sa tak stať v najbližších dňoch. Prípadne si môžete aktualizáciu vyhľadať manuálne v nastaveniach.

Aktualizuje aj konkurencia

V týchto dňoch na Slovensku dostáva významnú aktualizáciu na Android 12 smartfón Motorola edge 20. Výrobca Xiaomi už zverejnil prvý zoznam modelov, ktoré by mali dostať pripravovaný Android 13. Realme už aktualizoval niekoľko svojich zariadení na Android 12 a v najbližších týždňoch pribudnú ďalšie.

Náš tip
Samsung Galaxy A53 vs Galaxy A52s: Oplatí sa prechod na nový model?

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+