MojAndroid

Značka Realme sa na Slovensku uchytila pomerne dobre. Ponúka dobre vybavené smartfóny za atraktívne ceny, takže ide na to podobne, ako kedysi Xiaomi. Majitelia zariadení od tohto výrobcu majú dôvod na radosť, pretože onedlho dostanú aktualizáciu na nadstavbu Realme UI 3.0 a Android 12. Niektorí už aj dostali.

Nemali by ste prehliadnuť:

✅  Android Auto 7.5 je tu. Aké zmeny prináša?
✅  Kde vo vašom Android smartfóne nájdete históriu notifikácií? | NÁVOD
✅  Spotify: Používateľov po aktualizácii trápia nepríjemné problémy

Výrobca na svojich stránkach zverejnil kompletný plán aktualizácií. Zoznam začína modelmi, ktoré už Android 12 a nadstavbu Realme UI 3.0 dostali. Prvým, ešte v októbri minulého roka, bol Realme GT 5G, v decembri nasledovalo ďalších 5 modelov.

V prvom kvartáli 2022 výrobca aktualizoval ďalších 10 smartfónov, väčšinu z nich až 1. apríla, čo už je už vlastne začiatok druhého kvartálu.

Realme: Zoznam modelov, ktoré už aktualizáciu dostali

Október 2021 Realme GT 5G
December 2021 Realme GT Master Edition
Realme GT NEO 2
Realme X7 Max 5G
Realme 8 Pro
Prvý kvartál 2022 Realme X7 Pro 5G
Realme X50 Pro 5G
Realme 8
Realme 8i
Realme 7 Pro
Realme 7
Realme Narzo 50A
Realme Narzo 30
Realme C25
Realme C25s

Ako môžete vidieť, výrobca už stihol aktualizovať prakticky všetky dôležité a dobre vybavené modely. Pokiaľ nie ste vlastníkom ani jedného z nich, nemusíte zúfať. Pripravujú sa ďalšia vlna aktualizácií, v rámci ktorej Realme ponúkne aktualizáciu aj pre ďalšie smartfóny, a to už v druhom kvartáli tohto roka. Do konca júna je v pláne aktualizácia pre ďalších 7 modelov.

Realme 8
Realme 8 | Zdroj: Realme.com

Ide väčšinou o staršie, no stále veľmi schopné a dobre vybavené smartfóny, figurujú medzi nimi aj bývalé vlajkové lode, ktoré boli v predaji aj na Slovensku.

Druhý kvartál 2022 Realme X7 5G
Realme X3
Realme X3 SuperZoom
Realme 8 5G
Realme 8s 5G
Realme Narzo 30 Pro 5G
Realme Narzo 30 5G
Náš tip
Realme sa stal najrýchlejšie rastúcim výrobcom na trhu s 5G smartfónmi
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+