MojAndroid

Ak máte problémy so streamovacou službou Spotify, nie ste sami. Zdá sa, že najnovšia verzia aplikácie pre Android sa veľmi nepodarila. Ako informuje portál Phone Arena, mnoho používateľov sa po aktualizácii sťažuje na výskyt rôznych problémov.

Konkrétne sa objavujú hlásenia o zlyhaní alebo prerušení prehrávania hudby či o miznúcej lište, ktorá zobrazuje práve prehrávanú skladbu. Problémy boli zaznamenané na smartfónoch so systémom Android 12, väčšinou značky Samsung a Google Pixel, hoci niektorí jednotlivci si ich všimli aj na modeloch od spoločnosti OnePlus. Zdanie, že chyby sa objavujú hlavne na týchto zariadeniach, však môže byť spôsobené ich popularitou a tým, že ich vlastní veľa používateľov.

spotify
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Spotify na probléme pracuje

V súčasnosti neexistujú žiadne informácie približujúce príčinu vzniku problémov. Streamovacia služba si je však vedomá ich existencie. Zároveň požiadala dotknutých, aby jej poskytli bližšie podrobnosti na urýchlenie vydania opravnej aktualizácie. Chyby sa začali objavovať po aktualizovaní na verziu 8.7.20.1261, preto ak stále používate staršiu verziu, radšej pri nej ešte chvíľu zostaňte. Vyhnete sa tak riziku vzniku vyššie spomínaných problémov.

Náš tip
Najlepšie komunikačné aplikácie s end-to-end šifrovaním
14.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+