MojAndroid

Že vám značka Royole nič nevraví? Nevadí, ide totiž o zariadenia, ktoré sú exkluzívne čínske. Avšak táto značka zmenila trh smartfónov navždy – bola prvá, ktorá vypustila na trh flexibilný smartfón. Bolo to len pár mesiacov pred Samsungom a Huaweiom, ktorí taktiež odpovedali zariadením s rovnakým typom konštrukcie. Avšak Royole zostane navždy tým prvým. Teraz sa firma Royole vracia späť už s treťou generáciou svojho ohybného smartfónu. Správu prináša GSMArena.

Royole FlexPai 3
Royole FlexPai 3 | Zdroj: GSMArena.com

Royole FlexPai 3 sa ukazuje na uniknutých záberoch

Od prvého FlexPaiu sú to už tri roky a firma svoje zariadenie poriadne vylepšila. Najviac sa nám páči riešenie na zapustenie ostrova s kamerami do druhej strany zariadenia pri jeho plne otvorenom stave.

Je to veľmi chytré riešenie, ktoré by si mohol neskôr požičať aj taký Samsung s jeho Galaxy Fold3. Umožnilo by mu to úplné otvorenie, podobne ako tomu bolo pri prvom Surface od Microsoftu alebo pri najnovšom ohybnom zariadení od Huaweiu – Mate X2. Umožňuje to prirodzenejšie držanie zariadenia v ruke a pohodlnejšie písanie.Všimli ste si niekoľko zaujímavosti tohto tableto-smartfónu? Má vysúvací fotoaparát, čo je niečo, čo sme ešte pri týchto zariadeniach nevideli. Takisto mu chýba druhý displej, ktorý by bol viditeľný pri zatvorenom stave alá Samsung Galalxy Fold3. Teda nemáte možnosť rýchleho pozretia notifikácií, času, stavu batérie a podobne.

Poznáme aj pár špecifikácií tohto zariadenia: má 7,2″ obrazovku v otvorenom stave, 3360 mAh batériu, Android OS neznámej verzie a 5G konektivitu. Na boku si môžete všimnúť snímač odtlačkov prstov a na spodnej pravej strane USB-C vstup. Rozmery zariadenia sú 147,1 x 138,8 x 7 mm.

Náš tip
Hľadáte smartfón s vymeniteľnou batériou? Je tu Gigaset GS5
1.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+