MojAndroid

Mobilný operátor Radosť dnes oslavuje svoje prvé narodeniny. Ide o kompletne digitálneho operátora pod taktovkou O2, ktorý láka na množstvo dát za dostupné ceny. Paušál s neobmedzenými dátami, neobmedzenými SMS a hovormi stojí stále len 20 eur.

Operátor si za rok svojej existencie prešiel mnohými zmenami. Pribudla napríklad možnosť zobrať si k jednému občianskemu preukazu viacero SIM kariet a poteší aj možnosť využívať služby VoLTE a VoWiFi.

Niekoľko zaujímavých štatistík

Najobľúbenejšími dňami aktivácie novej SIM karty operátora Radosť sú utorok a streda. Počas týchto dní si ju aktivovalo až 40 percent zákazníkov. Najobľúbenejším zariadením klientov Radosti je iPhone, konkrétny model však operátor neuviedol.

radost narodeniny
Foto: Radosť

Čo sa týka roamingu, ten je najčastejšie využívaný v susednom Česku. “Tí najväčší cestovatelia už stihli za rok šíriť našu Radosť aj vo viac ako dvadsiatke krajín.” Zaujímavé je tiež to, že operátor mieri najmä na mladých, no medzi používateľmi sa nájdu aj deväťdesiatnici.

Pokiaľ máte záujem prejsť do Radosti, do pozornosti dávame náš článok s návodom, ako tak urobiť. Už počas prvých dní sme si operátora vyskúšali na vlastnej koži aj my a svoje pocity sme zhrnuli v článku Radosť: Prvé dojmy z prechodu na nového digitálneho operátora.

Aktuálna ponuka

Telefonovanie (zdieľané s SMS) SMS (zdieľané s hovormi) Dáta Cena na 30 dní
Malá Radosť 100 100 2 GB 5 €
Veľká Radosť 200 200 8 GB 10 €
Nekonečná Radosť Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené 20 €
Aké novinky má konkurencia
24.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+