MojAndroid

Čas neuveriteľne letí. Len nedávno sme sa zúčastnili tlačovej konferencie O2, kde tento operátor predstavil úplne nového virtuálneho operátora s názvom “Radosť.” Verte či nie, od tohto momentu prešli už 2 roky.

Radosť prišla s ponukou, ktorá bola zameraná najmä na dátovanie, čím zacielila na mladých používateľov. Ceny zostali aj po dvoch rokoch nezmenené, pribudol však jeden čisto dátový program. Momentálne si môžete užívať “Nekonečnú Radosť” za 20 eur mesačne, ktorá vám ponúkne neobmedzené volania, SMS aj dáta (100 GB FUP). Kompletnú ponuku programov nájdete na stránkach operátora.

Mohlo by vás zaujímať:

Špeciálny dátový paušál bol pridaný v apríli tohto roka. Síce neobsahuje žiadne voľné minúty a SMS, ale ponúka neobmedzené dátovanie len za 15 eur mesačne. Svoje prvé kiosky operátor otvoril v decembri minulého roka, a to v bratislavskom Avione, žilinskom Auparku a taktiež v košickom Auparku.

Zopár zaujímavých čísel priamo od Radosti

Vedeli ste, že zákazníci tohto operátora najviac dátujú v utorky? Priemerne v utorok prenesú viac ako 300 MB dát na jednotlivca. Slušné, nie? Najmenej dát zase prenesú v soboty večer.

Operátor uvádza, že Radostníci priemerne mesačne minú viac ako 10 GB dát, najčastejšími zákazníkmi sú práve tí mladší. Najviac dátuje veková skupina 16 až 20-ročných, v tesnom závese za nimi je skupina 21 až 25-ročných.

Najobľúbenejšou destináciou Radostníkov je susedná Česká republika, kde dátujú najčastejšie. Celkovo zákazníci operátora navštívili už viac ako 80 krajín.

Náš tip
Dynamic Island aj pre Android zariadenia. Ako ho získať?
23.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+