MojAndroid

Operátor Radosť sa od začiatku vyprofiloval ako digitálny smart operátor. Zákazník vďaka tomu nemusí nikam chodiť a všetko vybaví z pohodlia domova. Či už ide o kúpu SIM karty, výber správneho programu, zaplatenie alebo úprava nastavení. Digitálny operátor sa teraz postupne dostáva bližšie k ľuďom a otvára vlastné kiosky.

Kiosky budú spočiatku v troch slovenských mestách a budú slúžiť nielen ako miesto, kde je možné získať SIM kartu operátora. Zákazníci si ju budú môcť priamo na mieste aj aktivovať. Kiosky sú otvárané postupne, a to už od 1. decembra v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

Pokiaľ máte záujem o služby operátora Radosť, stačí len prísť, vyžiadať si SIM kartu a prípadne aj pomôcť s jej aktiváciou. Svojho nového operátora tak budete môcť plnohodnotne využívať už po pár minútach.

Obchodné centrum Termín otvorenia
OC Avion Bratislava 1. december
SC Aupark Žilina 14. december
SC Aupark Košice 4. december

S kúpou nového smartfónu však na predajni nepochodíte. Tá je možná len prostredníctvom webu operátora. Momentálne je v ponuke 7 modelov.

Pripomíname, že operátor má v ponuke tri programy v cene od 5 do 20 € mesačne. Ten najdrahší ponúka neobmedzené volania, SMS a aj neobmedzené dáta (100 GB FUP, 10 Mb/s download). Všetky programy sú bez viazanosti a v cene je aj EÚ roaming.

Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
10.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+