MojAndroid

Operátor Radosť 12. apríla spúšťa novú ponuku ideálnu pre používateľov, ktorí dátujú veľa, ale prevolajú len niekoľko minút mesačne. Program s názvom Dátová Radosť ponúka nekonečný objem dát len za 15 eur mesačne. Operátor o novej ponuke informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Až 100 GB dát mesačne plnou rýchlosťou

Plnou rýchlosťou, čiže 10 Mbit/s v 4G sieti, môžu zákazníci nového programu preniesť až 100 GB dát. Následne sa prenosová rýchlosť zníži na 2 Mbit/s pre sťahovanie a 1 Mbit/s pre odosielanie.

Radosť paušály 4/2022
Dostupné paušály | Zdroj: radost.digital

Keďže ide o dátový paušál, nemá v sebe zahrnuté predplatené minúty a SMS správy. Teda za minútu hovoru a jednu SMS alebo MMS správu používatelia zaplatia 5 centov. Program zabezpečí aj bezproblémové dátovanie v zahraničí. V Zóne 1, teda v krajinách EÚ budú mať k dispozícii bezplatne až 10 GB dát. Najnáročnejší používatelia, ktorí nielen dátujú, ale aj telefonujú, môžu stále využiť Nekonečnú Radosť za 20 € na 30 dní.

Všetky potrebné informácie o novinke budú už od zajtra dostupné v mobilnej aplikácii operátora.

Dátová Radosť vs. SLOBODA DÁTA

Najväčším konkurentom operátora Radosť je momentálne 4ka. Len títo dvaja operátori ponúkajú dostatočné množstvo dát na to, aby sme ich mohli nazvať neobmedzenými. Najbližším konkurentom z ponuky najmladšieho operátora je dátový paušál SLOBODA DÁTA za 14 eur mesačne. Je teda o euro mesačne lacnejší.

Taktiež neobsahuje žiadne voľné minúty ani SMS správy, cena za jednotku je, rovnako ako v Radosti, 5 centov. Čo teda tento paušál ponúkne?

V prvom rade viac dát plnou rýchlosťou, a to konkrétne až 300 GB. Zatiaľ čo Radosť rýchlosť počas prvých 100 GB dát obmedzí na 10 Mpbs downloadu, 4ka vám dá maximálnu možnú rýchlosť. Tá však často býva aj pod 10 Mbps.

Paušál Dátová Radosť SLOBODA DÁTA
Cena 15 € mesačne 14 € mesačne
FUP 100 GB 300 GB
Voľné min/SMS 0 0
Cena za min/SMS 5 centov 5 centov
Náš tip
Toto tu ešte nebolo. 4ka predstavuje zdieľaný paušál SLOBODA na štvrtú
11.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+