MojAndroid

Prvá verzia Android Wear hodiniek LG Watch Urbane prekvapila používateľov najmä luxusným spracovaním. Išlo o kovové hodinky s okrúhlym ciferníkom, ktoré sa predávajú ešte stále aj v niektorých našich obchodoch. Množstvo ľudí sa však tešilo na ich pokračovateľa – LG Watch Urbane 2, čo mali byť prvé Android Wear hodinky s podporou LTE pripojenia. Našetrené peniaze ale budú musieť na niekoľko týždňov odložiť, nakoľko sa predaj hodniek LG Watch Urbane 2 odkladá. Na neurčito.

lg-watch-urbane--6279.0

Náš tip
RECENZIA | LG G4: Kandidát na fotomobil roka

Dôvodom je závažná hardvérová chyba, ktorú spoločnosť odhalila po prvej výrobnej sérii. Hoci nie je známe, o akú chybu presne ide, niektorí používatelia hovoria o neschopnosti hodiniek vydržať na jedno nabitie aspoň 1 deň. V USA sa hodinky už dostali do voľného predaja a vo svojej ponuke ich mal aj operátor AT&T. Teraz vraj predajcovia kontaktujú majiteľov týchto hodiniek s možnosťou vrátenia tovaru a spätného vyplatenia plnej ceny. Zatiaľ nie je známe, kedy LG opäť spustí predaj týchto hodiniek, no je takmer jasné, že to už nestihne pred tohtoročnými Vianocami.

Zdroj: AndroidCommunity

23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+