MojAndroid

Používatelia POCO X3, táto správa vám nielen zlepši deň, ale aj vaše smartfóny. Xiaomi ako veľký čínsky gigant ohlásilo, že dostaneme Android 11 na model POCO X3. Je to trošku neskôr vzhľadom na to, že POCO X3 PRO už po vydaní vyšiel s Androidom 11.

Zariadenia POCO X3 sa pomaly aktualizujú na Android 11

Tento update sa už teraz šíri v Indii a za pár týždňov môžeme očakávať aktualizáciu na Android 11. Túto informáciu zverejnil web Gizmochina. V Indii sa začal šíriť tento update už začiatkom marca. To znamená, že až po piatich mesiacoch sme sa dočkali tejto aktualizácie.

Poco X3 NFC titulka
Foto: Poco.net


Zatiaľ je táto aktualizácia označená ako stabilná beta. Kým sa dostane aj do našich zariadení, mohlo by to trvať aj pár týždňov. Táto aktualizácia s číslom zostavy V12.0.2.0 prichádza z Indie a šíri sa zatiaľ po dávkach.

POCO X3 bol pri uvedení na trh jedným z najvýkonnejších smartfónov vo svojom cenovom segmente. Začiatkom tohto roka nasledoval aj jeho model s označením “Pro”. Model Pro tohto telefónu je o niečo drahší, ale o to výkonnejší. Na rozdiel od základného modelu bol model Pro vydaný s Androidom 11 a nedávno dostal aktualizáciu na MIUI 12.5.

POCO X3 Pro
Foto: xda-developers.com

Taktiež môžeme očakávať nielen aktualizáciu Androidu ale aj update nadstavby MIUI. Tento update bude tiež za pár týždňov aktualizovaný na MIUI 12.5. V budúcnosti by sme mohli vidieť aj aktualizáciu na MIUI 13, spolu s novým operačným systémom Android 12.

Konkurencia

Samsung nezaostáva v aktualizáciách svojich modelov. Zmienime napríklad Samsung Galaxy S20 FE. Tento update bol bezpečnostného charakteru. Taktiež model Samsung Galaxy A72 dostáva v predstihu augustovú bezpečnostnú záplatu. Spoločnosť OnePlus vydala update, ktorý na svoju sériu zariadení OnePlus 7 vypúšťa významnejší update. Ten opravuje mnohé chyby.

Náš tip
Android 2.3.7 Gingerbread na jeseň končí. Používanie bude obmedzené

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+