MojAndroid

Ako ste si mohli povšimnúť, spoločnosť Samsung skutočne obľubuje aktualizovať svoje smartfóny. Niektoré modely dostanú v priebehu jedného mesiaca aj hneď viacero aktualizácií. Zaraďuje sa sem aj Samsung Galaxy S20 FE (4G LTE verzia s čipsetom Exynos), ktorý dostáva v poradí už druhý júlový update. O tejto skutočnosti informoval webový portál Android Authority.

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy S20 FE sa môžu tešiť na ďalší update

Koncom mesiaca júl sa juhokórejský gigant ešte rozhodol aktualizovať svoj obľúbený model Galaxy S20 FE. Dostáva tak už druhú aktualizáciu. Táto so sebou samozrejme prináša úroveň zabezpečenia, platnú k mesiacu júl 2020.

Samsung Galaxy S20 FE
Smartfón na obrázku: Samsung Galaxy S20 FE | Foto: Redakcia


Niektorí by mohli očakávať hneď augustové bezpečnostné záplaty, ktorých sa nedávno dočkal telefón Samsung Galaxy A72, no žiaľ, ešte tomu tak nie je. Nový firmvér nesie označenie G780FXXU4CUG5 a celý balíček s aktualizáciou má 330 MB. Dostupnosť je hlásená na 4G LTE zariadeniach s procesorom Exynos.

Okrem zvýšene úrovne zabezpečenia sa používatelia dočkajú aj opráv chýb, vyskytujúcich sa v samotnom systéme. Už onedlho je možné očakávať ďalší update, ktorý prinesie augustovú bezpečnostnú záplatu, čo je skvelou správou. Pokiaľ by ste update dostali už aj na váš konkrétny kus, dajte nám o tom vedieť v komentároch pod článkom.

Ako je na tom s aktualizáciami konkurencia?

Samsung taktiež prichádza s novou aktualizáciou na smartfón Samsung Galaxy A12. Kým Samsung je popredným výrobcom v sekcii aktualizácií, tak spoločnosť OnePlus tiež updatuje svoju sériu OnePlus 7 s významnejšími opravami. Taktiež čínsky gigant Huawei aktualizuje svoj starší model Huawei Mate 20 Lite.

Náš tip
Predaje Samsungu poklesli, firme Apple sa darilo lepšie. Dôvodom je nedostatok mikročipov

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
31.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+