MojAndroid

Malo by sa tak stať na pripravovanej akcii OPPO INNO DAY 2021, o čom nás výrobca informoval prostredníctvom tlačovej správy. Taktiež bude predstavená aj najnovšia stratégia a iné zaujímavé technológie.

Akcia sa uskutoční online aj offline už v dňoch 14. a 15. decembra. Vystúpi na nej aj Tony Chen, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti, ktorý odprezentuje aktualizované stratégie OPPO a nové smery v oblasti výskumu a vývoja.

Na podujatí budú odhalené aj podrobnosti o niektorých z najnovších technológiách od spoločnosti OPPO, vrátane výsuvného fotoaparátu a projektu Digital Human. Rovnako budú predstavené ďalšie prelomové technológie, ktoré sú spojené so zobrazovaním, umelou inteligenciou, rozšírenou realitou a 5G.

Akcia OPPO INNO DAY sa prvýkrát konala v roku 2019 a výrobca na nej pravidelne odhaľuje nové produkty a iné inovácie. Počas prvého podujatia tohto druhu spoločnosť predstavila prvú generáciu svojich okuliarov pre rozšírenú realitu a inteligentné hodinky OPPO Watch. V ninulom roku sme zase mohli vidieť koncept rolovacieho telefónu OPPO X 2021. Tento smartfón sme si mohli dokonca vyskúšať aj naživo.

Oppo X 2021
Zdroj: Miroslav Schwamberg

V tradícii bude výrobca pokračovať aj tento rok a predstaví svoje najnovšie počiny, ktoré posúvajú hranice technologického pokroku ďalej než kedykoľvek predtým.

Náš tip
Súťaž: Vyhraj Samsung Galaxy A52s či licencie ESET Smart Security Premium a ESET Mobile Security
13.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+