MojAndroid

Ako sme vás pred časom informovali, CEO spoločnosti OnePlus Carl Pei už dávnejšie vyhlásil, že by rád vydal nový smartfón ešte tento rok. Pei nepoprel, že to možno nebude ich najlepšie zariadenie, ale určite sa máme tešiť na parádny dizajn.

Po úniku informácií vyzerá situácia tak, že smartfón by sa mohol volať OnePlus X. O špecifikáciách sa na svet zase dostalo toľko, že vo vnútri zariadenia má byť procesr Snapdragon 801 a displej tu bude vo veľkosti 5 palcov.

OnePlus 2 sa dizajnovo od svojho predchodcu zásadne nelíši a OnePlus X má byť prelomový práve v tomto zmysle. Podľa rendru je smartfón pomerne elegantný, hladký a vidno aj snímač odtlačkov prstov pri šošovke zadného fotoaparátu (pri OnePlus 2 je snímač na prednej strane).

Oneplus_x

Cena, o ktorej sa v súvislosti s týmto smartfónom šepká je 249 dolárov a za mesiac uvedenia sa zatiaľ považuje október. Uvidíme, čo z toho sa potvrdí. Ďalšie dianie budeme naďalej sledovať a informácie vám ihneď prinesieme.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+