MojAndroid

Kto je Carl Pei, by ste už mali vedieť. Ak nie, tak si prečítajte tému, ktorú sme pre vás napísali v súvislosti s predstavením nového OnePlus Two. Práve tento človek stojí za vznikom a chodom spoločnosti OnePlus. V čerstvom rozhovore, ktorý poskytol médiu USA Today, hovorí Carl Pei o tom, že do konca roka vydá spoločnosť OnePlus ďalší Android smartfón. Citujeme pasáž z rozhovoru:

Tento rok vydáme ešte jeden smartfón. Dúfajme, že do Vianoc. Možno bude lepší ako OnePlus 2, a možno aj nie. Keď som videl prototyp tohto mobilu, tak som si povedal “Do r**i, tento mobil budem určite používať denne”, no keď prišiel do výroby OnePlus 2, páčil sa mi natoľko, že bolo veľmi ťažké rozhodnúť sa, ktorý z nich budem používať. Bude to úžasné zariadenie, no dnes vám o ňom už viac nepoviem… – povedal Carl Pei, spoluzakladateľ a CEO OnePlus.

Prajeme Carlovi Pei aj celej spoločnosti, aby sa im tento rok darilo natoľko, aby stihli vydať aj druhé zariadenie. OnePlus 2 aj napriek svojim chybám patrí do skupiny najzaujímavejších Android zariadení, ktoré boli tento rok vydané, a to najmä kvôli nízkej cene. Myslí si to aj 1 720 000 ďalších ľudí, ktorí čakajú na pozvánku, ktorá im umožní si ho kúpiť.

Náš tip
OnePlus 2: O pozvánku požiadalo už viac ako milión záujemcov
4.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+