MojAndroid

V tomto článku vám zhrnieme niekoľko základných informácií o Android aplikáciách od slovenských vývojárov, ktoré prišli do obchodu Play vo februári tohto roka, prípadne sme ich v tomto mesiaci objavili a napísali vám o nich na našom webe. Ide o sériu článkov, ktorú ste mohli vídať v našom Android magazíne minulý rok a veríme, že si nájde svojich priaznivcov aj vo svojej online podobe. Tu sú nové slovenské aplikácie pre Android.

MobiSlužby.sk

MobiSluzby.sk sú novým projektom vývojárov z Martina. Tí prišli so zaujímavým nápadom, ktorý realizovali v podobe aplikácie pre mobilné telefóny. Podstatou aplikácie je databáza, ktorá delí služby do niekoľkých kategórií. Obsahuje informácie o podnikateľovi, fotografie, otváracie hodiny a podobne. Asi najväčším ťahúňom je ale tzv. služobný messenger, ktorý umožňuje rýchlu komunikáciu medzi zákazníkom a poskytovateľom služby.

DSC00108

Náš tip
MobiSluzby.sk chce zlepšiť komunikáciu zákazníka s firmou nielen pomocou služobného messengera
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

PhoneProfilesPlus

Hoci ide o nástroj na vytváranie profilov, k dispozícii máte skutočne obrovské množstvo funkcií. Aplikácia obsahuje rôzne profily a udalosti, ktoré môžu tieto profily aktivovať. Medzi udalosti patrí napríklad čas, dátum, úroveň nabitia batérie, prichádzajúci/odchádzajúci hovor, pripojené príslušenstvo, pripojenie ku konkrétnej Wi-Fi sieti a mnohé ďalšie. Tieto udalosti môžu spustiť rôzne akcie v jednotlivých profiloch. Samozrejmosťou je správa zvonenia, hlasitosti, pripojenia k Wi-Fi, mobilným dátam, Bluetooth, NFC a GPS. Viac si môžete prečítať v samostatnom článku.

PhoneProfilesPlus Cover

Náš tip
PhoneProfilesPlus je šikovný správca profilov po slovensky
Verzia: 3.5.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

Legendarium

O aplikácii Legendaroium by ste už mali byť dobre informovaní. Ide o víťaza súťaže Android Code 2015 a nám sa okrem odovzdania ocenenia pre tento titul podarilo kontaktovať aj jedného z jej tvorcov a urobiť s ním rozhovor. Ak sa vám o aplikácii Legendarium nechce čítať, môžete si pozrieť aj náš videoblog.

Legendarium 01

Náš tip
Legendarium: S našou aplikáciou ľudia zažijú dobrodružstvo aj relax | ROZHOVOR
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Poznáte aj vy novú slovenskú Android aplikáciu o ktorej by sme mali informovať? Napíšte nám priamo do komentárov pod tento článok, prípadne nám napíšte viac informácií mailom na mojandroidsk@gmail.com.

7.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+