MojAndroid

Hlasovanie a hodnotenie najlepších Android zariadení za uplynulý rok NAY Android Roka 2019 je opäť tu. Už desiatykrát spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk budeme hľadať to “naj” zo sveta Androidu. Tento rok sa zariadenia uchádzajú o umiestnenia v siedmich kategóriách. Na vás, hlasujúcich, takisto ako aj po minulé roky čakajú v záverečnom žrebovaní skvelé výhry a odmeny. Tento rok ich máme pre vás pripravených až 34!

Ako prebieha hlasovanie?

Hlasovanie sa koná na stránke AndroidRoka.sk od 15. novembra 2019 do 31. decembra 2019. Práve na tejto stránke sa môžete zapojiť do hlasovania za vaše obľúbené zariadenia v týchto siedmich kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Inovácia
  • Ľudový smartfón
  • Pomer cena/výkon
  • Štýlovka
  • Smart hodinky a náramky
  • Príslušenstvo

V každej kategórii sú iné zariadenia, a tak jeden model nikdy nefiguruje v dvoch rozdielnych kategóriách. Výsledky hlasovania budú ohlásené do 31. januára 2020. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú zmazané.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2019 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 34 cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note10, ktorú venuje generálny partner NAY a.s..

Okrem neho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny CAT S52Sony Xperia 10Motorola one macroAlcatel 3X 2019Lenovo K10 PlusLenovo A6 Note, slúchadlá Creative SXFI AIRAKG Y500, tablet Archos Core 101 3G, športové slúchadlá Creative Outlier Air SportAKG Y100, či fitnes náramky Honor Band 55x CARNEO Prime a 5x CARNEO SlimFit+.

 

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, sú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva smartfón Honor 20. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. NAY vám prináša možnosť všetky smartfóny vo svojej ponuke nakúpiť na splátky na 10 mesiacov s 0 % úrokom. Môžete tak urobiť na stránke www.nay.sk alebo v predajniach NAY. Túto jedinečnú akciu bude možné využiť do 2. decembra 2019.

Každé zariadenie, nominované do niektorej z kategórií v ankete NAY Android Roka 2019, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

15.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+