MojAndroid

Posledný týždeň roku 2014 vo svete mobilných technológií a Androidu je za nami a my vám prinášame tradičné zhrnutie najzaujímavejších noviniek a udalostí z nášho portálu. Na štedrý deň sme vyžrebovali výhercu Vianočnej súťaže s Agemom, kde si čitatelia mohli vybrať darček v podobe Android smartfónu alebo tabletu podľa vlastného uváženia. Výhercovi srdečne gratulujeme. Pokračovali sme v zverejňovaní série článkov Android Vianoce 2014, v ktorých sme vybrali zaujímavé tipy na darčeky alebo aplikácie pre vaše nové Android smartfóny či tablety. Všetky ich nájdete pod tagom Android Vianoce 2014.

V uplynulom týždni sme si pre vás taktiež pripravili ďalšie časti už tradičných seriálov TOP Android hry týždňaTOP Android aplikácie týždňa a ďalšie. Prajeme príjemné nedeľné čítanie.

MôjAndroid.sk súťaže, návody, tipy. Magazín a iné

vianoce-2014-fb-cover

10 najčítanejších noviniek

alza

28.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+