MojAndroid

MojAndroid.sk si aj tento rok pre čitateľov pripravil malý vianočný darček v podobe slovenských aplikácií, ktoré nájdete v katalógu a aj našej aplikácii Slovenské Android aplikácie. Pred tromi rokmi sa v databáze nachádzalo niečo cez 100 titulov, ktoré sa nám však počas uplynulých rokov podarilo zoštvornásobiť.

V katalógu a aplikácií tak momentálne nájdete už viac ako 400 appiek od slovenských autorov, ktoré sú prehľadne rozdelené do niekoľkých kategórií. Či už hľadáte aplikácie pre zvýšenie produktivity, spravovanie financií, úpravu fotografií, zábavu, či nakupovanie. Novinkou je tiež možnosť pridávať aplikácie samotnými vývojármi. Stačí ak si otvoria náš katalóg a kliknú na tlačidlo v pravom hornom rohu. Špeciálnu kategóriu pre slovenské aplikácie sme vytvorili aj na AndroidForum.sk. Ak teda chcete mať všetky tie najlepšie appky zo Slovenska prípadne z Čiech pokope, tak neváhajte a zadarmo inštalujte Slovenské Android aplikácie z obchodu Play.

Náš tip
Android Code 2014: Spúšťame verejné hlasovanie, vyberte najlepšie slovenské aplikácie

24.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+