MojAndroid

V kancelárii Google Slovensko sa našiel jeden schovaný balíček od Mikuláša, ktorý sme sa rozhodli darovať niekomu v našej malej súťaži. Ak ste sa zapojili do prieskumu a zahlasovali ste za svoje najobľúbenejšie aplikácie, ktoré používate počas Vianoc, tak ste mali šancu vyhrať. Ľudia poslali tipy na viac ako 100 aplikácií, najviac bodov získali tieto aplikácie:

  1. Waze
  2. Keep
  3. Facebook
  4. Gmail, Hudba Google, SHMUDroid, Viber
  5. Mapy Google, Skype, Whatsapp

Ľudia teda počas Vianoce využívajú najmä dopravné aplikácie, hlavne Waze, aby vedeli kde na nich pri cestovaní čaká zápcha(nehoda), Google Keep na nákupné zoznamy a Facebook, aby mohli zaželať šťastné a veselé Vianoce aj svojim priateľom. Počas Vianoc sa niektorí nezaobídu bez kontroly mailov, počúvania Hudby a zaujíma ich tiež, aké bude počasie. Nasneží? Nenasneží? Najväčšie zastúpenie však majú komunikačné aplikácie (skype, whatsapp, viber), čo svedčí len o tom, že ľudia aj počas sviatkov chcú byť v kontakte so svojimi priateľmi. 

Výhercom sa mikulášskeho balíka od Google Slovensko sa stal Samuel Filo. Výhercu bude kontaktovať priamo Google Slovensko, gratulujeme.

22.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+