MojAndroid

Brothers in Arms 3: Sons of War

Mnoho z vás určite pozná známy herný titul Brother in Arms. Ten si získal milióny sŕdc hráčov po celom svete, a to nie len na platforme Android. Cieľom je pritom viesť bojovú jednotku mapou, pričom proti vám bude stáť nepriateľské vojsko. Inak tomu nebude ani v pokračovaní obľúbenej hry, tentokrát sa vžijete do kože seržanta Wrighta, ktorý vedie boj po invázii v Normandii. Za chrbtom mu pritom stojí niekoľko vojakov, ktorí sú ochotní za spravodlivosť položiť život. Ich schopnosti, vytrvalosť, či zbrane môžete pritom vylepšovať po každej vyhratej bitke, respektíve splnenej misii.

bro bro2

Verzia: 1.4.5f
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5f
Aktuálna cena: Zdarma

Baldur’s Gate II Enhanced Edition

Nie, Baldur’s Gate v názve nie je čisto náhodné. Mimoriadne populárnu hru sa vývojárom podarilo konečne naportovať aj na mobilné platformy, pričom jednou z nich je aj Android. Hoci z hry možno nebudete mať až taký zážitok, ako tomu bolo v desktopovej verzii, pre milovníkov klasických titulov je priam ako stvorená. Hrať pritom budete vo svete Dungeons & Dragons, kde si po čase zvolíte, či chcete ovládať kladnú, alebo zápornú postavu. Jedinou nevýhodou hry môže byť pomerne vysoká cenovka, tá sa zastavila na čísle 8,99 €, pričom v titule vás neminú ani in-app nákupy.

baldurs-gate-II-1 baldurs-gate-II-2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €

GTA: Chinatown Wars

Herná séria Grand Theft Auto sa rozšírila o ďalšie voľné pokračovanie, tentokrát sa v ňom pozriete do Číny. Herný princíp je opäť zmenený len minimálne a v titule budete plniť rôzne misie, za ktoré budete získavať rôzne bonusy. Tie neskôr môžete uplatňovať na vlastnú osobu. Ak vás titul zaujal, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

gta-chinatown-wars-1 gta-chinatown-wars-2

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: 4,99 €

Star Wars: Knights of the Old Republic

Aj Hviezdne vojny boli námetom pre tvorbu herného titulu. A ten sa po iOSe objavil aj na Androide, kde je zmenený skutočne len minimálne. Aj tu budete ovládať v boji dobra so zlom svoj svetelný meč, ako to poznáte z filmu, pričom prejsť budete musieť cez niekoľko misií. Na tie budete lietať súkromnou vzducholoďou, v ktorej môžete uplatniť až 40 vylepšení od výmyslu sveta.

star star2

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €

Total Domination – Reborn

MMO streleckých hier veľa v Obchode Google Play nenájdete, o to viac poteší každá hra tohto žánru. Práve takou je aj Total Domination – Reborn, ktorý ponúka napínavé boje s množstvom zbraní a ďalších upgreadov vo vesmírnom prostredí, kde budete bojovať proti nepriateľským zložkám. To všetko celkom zadarmo.

mmo mmo2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

25.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+