MojAndroid

Predvianočné obdobie sme vám spríjemnili seriálom Android Vianoce 2014, v ktorom sme vám predstavili už trojicu článkov s výberom zaujímavých Android zariadení. Informovali sme vás o smartfónoch do 250 EUR, Androidoch s cenovkou do 400 EUR a o vlajkových lodiach jednotlivých výrobcov, ktorých cenovka prekročila hranicu 400 EUR. Dnes sme si pre vás pripravili špeciálny článok, a to výber najlepšieho príslušenstva pre váš smartfón či tablet. Veríme, že si z nižšie vymenovaných produktov vyberiete a využijete ho ako vianočný darček pre seba alebo pre svojich blízkych.

Partnerom tohto seriálu je portál shoppie.sk
Partnerom tohto seriálu je internetový obchod www.shoppie.sk

Audio príslušenstvo

Každý majiteľ smartfónu či tabletu sa poteší darčeku vo forme slúchadiel alebo hlasného reproduktora. Aj preto sme si pre vás v tomto článku pripravili niekoľko tipov na audio príslušenstvo. Ako prvé vám odporučíme štupľové slúchadlá Sony MH750, ktoré si môžete kúpiť v internetovom obchode Shoppie.sk za cenu 21,68 EUR. Slúchadlá vás zaujmú dobrým frekvenčným rozsahom, kvalitným spracovaním a prítomnosťou mikrofónu, ktorým vybavíte hovor aj online komunikáciu. Ak patríte medzi náročnejších poslucháčov, poobhliadnite sa po väčších slúchadlách Urbanears Zinkenktoré v ponuke internetového obchodu Shoppie.sk nájdete za cenu 70,90 EUR.

1085749_1

Pre hlasné počúvanie hudby môžete využiť bezdrôtový reproduktor. Odporúčame vám kúpu reproduktoru JBL Flip II BLU, ktorý si môžete kúpiť aj v e-shope Shoppie.sk za cenu 79,90 EUR, prípadne lacnejšiu alternatívu s názvom Logitech X300ktorú kúpite online v Shoppie.sk o 10 EUR lacnejšie, teda za 69,90 EUR. Oba reproduktory ponúkajú kvalitný zvukový výstup a sú dizajnovo veľmi príťažlivými.

1078177_1

Pre tých, ktorí často šoférujú, odporúčame moderné Bluetooth slúchadlá a sady do auta. Medzi najpopulárnejšie zariadenia v tejto kategórii patria produkty značky Jabra, z ktorých vám odporúčame slúchadlo Jabra Stone za cenu od 62 EUR, prípadne reproduktor pre hlasný odposluch Jabra Drive za cenu začínajúcu na hodnote 32 EUR. Veľmi zaujímavými slúchadlami s funkcionalitou hands-free sú aj Sony SBH80, ktoré stoja najmenej 65 EUR.

jabra-stone-duo-450

Ostatné príslušenstvo

Okrem audio príslušenstva je dostupné aj ďalšie príslušenstvo. Veľmi praktickým darčekom sa môže stať pamäťová karta s kapacitou 16 GB, 32 GB alebo 64 GB, prípadne odolné púzdro Celly odolné voči vode, ktoré si môžete kúpiť za cenu 21,48 EUR. Ak hľadáte klasické púzdro pre váš smartfón či tablet, pozrite si kompletnú ponuku púzdier online v Shoppie.skAk viete, že vaši blízki nenosia púzdra, tak im kúpte ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo. Cena takéhoto príslušenstva sa pohybuje na nízkych sumách a takýmto darčekom určite vyčaríte úsmev na tvári.

1087609_1

Rozhodne zaujímavou pre vás môže byť aj ponuka na univerzálny stojan značky Canyon pre tablety v cene 13 EUR. Počas cestovania môžete na svojom smartfóne či tablete pozerať aj televíziu, čo vám umožní riešenie s názvom Icube TIVIZEN pico AndroidTo si môžete v internetovom obchode Shoppie.sk kúpiť už za cenu 39,90 EUR. Počas cestovania využijete aj externú nabíjačku, napríklad Prestigio PowerBank za cenu 38,39 EUR.

1072837_1

Ak ste navštívili niektorú z tohtoročných Android Roadshow, tak ste si určite všimli nášho lietajúceho drona Rolling Spider od Parrotu. Ten môžete kúpiť svojim blízkym za cenu od 77 EUR. Ak vás baví viac jazdenie po zemi ako lietanie, tak vám odporúčame ďalšieho drina značky Parrot, a to konkrétne model Parrot Drone Jumping Sumo. Ten si môžete kúpiť za cenu od 135 EUR.

orange android roadshow presov 2014 fotogaleria-91

Rok 2014 bol veľmi bohatý na zaujímavé zariadenia, ktoré opäť posunuli technologické možnosti o krok ďalej. Príslušenstvo dnes ponúka nielen praktické funkcie, ale aj chvályhodný vzhľad, pričom dnes práve tento typ darčeku môže vašich blízkych a známych potešiť. Veríme, že spravíte pri výbere dobré rozhodnutie a že vám k tomu pomôže aj náš článok.

22.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+